IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th February 2008, 13:13
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране ,

И аз мажа със Зерадерм и преди около седмица ми се появи едно топченце в единия край на разреза-изглежда все едно, че е вътре. Бяло на цвят, твърдо.....Минал е 1 месец и една седмица от операцията....
По колко пъти на ден мажете белезите? Аз по 1-2.
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th February 2008, 18:21
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

На мен ми беше казано по един път на ден със Зерадерм,само вечер преди лягане.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2008, 11:02
alexa alexa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Аз се мажа със Зерадерм,по един ,два пъти на ден,минали са 18 дни от операцията и белезите изглеждат много добре,използвала съм и Cicacare -силиконовите лепенки на белега от секциото и ми е като косъмче след една година,така че мога да ти препоръчам тези два продукта,доволна съм Като по-добре си вземи Зерадерма защото тези лепенки аз постоянно ги губех и дадох незнам колко пъти по 60 лв а кремчето е 50 лв и ще имаш поне за месец, два
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th February 2008, 18:14
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Момичета , разрезите под мишница за колко време избледняват ? Винаги ми е чудно как се решавате на тях - един белег под гърдата , дори и да е зле , не се вижда , а с белег под мишница - в дискотека не мога да съм по блузка без ръкави . / нали има такива и зимни варианти /
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2008, 10:27
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

белегът под мишницата избледнява,но наистина се вижда ако се вгледаш.Предполагам и аз ще се чувствам неловко през лятото,но се надявам да се заличи още.
Важното е цицките да са добре,белегът да си гледа работата
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th March 2008, 16:05
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

А за колко време приблизително зарастват разрезите? Мен единият ме боли повече от другия. Днес ми е шести ден.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th March 2008, 19:30
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране Белези

Скъпи красавици, имам 5 операции по тялото си и много много белези от други наранявания. За тяхното заличаване през последните години всеки път като се сетя намазвам по големите от тях с контратубекс, а имам две големи коремни операции които най-добре зе заличиха с Мадеказол-незнам дали още го има на пазара обаче. Ултразвука е чудесно помошно средство и масажирането леко на белега до попиване на медикамента. Сега, когато ходя по плажове задължително мажа с Кнотратубекс и въпреки проблемите които имат от естеството на твърди и големи белези те се заличават очудващо добре. Успех и търпение всяко нещо си иска и времето и лека!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th March 2008, 21:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Едно време Мадеказол беше много скъпо лекарство. Сега не знам дали го има?!
Аз мажа Зерадерм сутрин и вечер вече 3 месеца. Белезите ми са тънки, но си личат. Колко време трябва да ги пазя от солариум/слънце?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th March 2008, 15:31
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

И аз се интересувам колко време трябва да се пазят белезите и
кога мога да ги опека в солариума ?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th March 2008, 07:41
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Белезите са индивидуални при всеки. Котарака като ме одраска си нося белега години. Аз си правих перманентен грим и след процедурата ми казаха никакъв солариум 1 месец. Вярно е че не е като разрез, но пък са милион убождания. Мисля, че това е поне някакъв минимален срок за това. Мадеказола беше скъп преди 12-13 години, но преди 6-7 години го имаше за по 10-12 лева. Той премахваше червенината от пресния белег и успокояваше операцията ако ви наболява. Този новия препарат не съм го ползвала, но пък със същото име има лепенки които съм чула , че били № на пазара....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:10.