IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd December 2009, 12:03
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Благодаря ти много, GUESS_F Ами аз от 13 годишна се боря с този проблем, сега съм на 23 и ми е писнало вече. ....Guess_F, а с исъхването на кожата как се справи, трябваше ли постоянно да се мажеш с разни кремове? Черните точки и те ли намаляват(при мен почти изчезнаха, заради крема който ползвам и антибиотика)?Ако случайно имаш снимки преди и след би ли ми пратила на лични?
Миличка аз съм горе долу същия случай като теб, от малка съм така, но преди да започна хапчето положението беше станало непоносимо... затова при мен то беше единствения изход.
Да, задължително трябва да се мажеш всеки ден с кремове, защото поне в началото кожата много се изсушава, но после не е чак толкова.
Сега като съм без крем кожата ми е като бебешко дупе На слънчево време трябва да си с крем с висок фактор /моя беше фактор 50 лятото/.
И черните точки ми изчезнаха напълно Косата също става много суха,като имаш в предвид че аз винаги съм била с мазна коса,в момента всичките ми шампоани и маски са за суха. Ако те интересуват още неща питай, ще помагам както мога
Снимки ще пратя по-късно вечерта.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 23rd December 2009, 20:04
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Най-гадното ми се струува косопада Как ще се оправяте после ...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th December 2009, 00:53
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Сега като съм без крем кожата ми е като бебешко дупе
Ехааа, чувството сигурно е страхотно Аз само си представям колко ще бъда хубава, ако кожата ми е чиста като на бебе.Разглеждах снимки на едни приятелка, която има страхотна кожа и ми стана мъчно, че аз може би никога няма да имам такава Най-много ме притеснява страничния ефект увреждане на плода, но нали казват, че ако се изчака 1 година, няма да има проблеми.GUESS_F някакви проблеми с цикъла имала ли си?Ще се радвам и други потребители да се включат и да споделят как се чувстват след спирането на хапчето!Мерси
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th December 2009, 15:07
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Най-гадното ми се струува косопада Как ще се оправяте после ...
Да наистина е мнооогоо гадно..., но с подходяща козметика и това се оправя. Дерматоложката ми изписа за него едно спрейче на Ducray Neoptide се казва и трябва да се ползва поне 3 месеца за да има ефект. Лошото е, че като го почнеш първия месец косопада даже се увеличава лекарката каза за това че е напълно нормално и се случва винаги при всеки продукт против косопад.
Тайна сигурна съм че един ден и твоята кожа ще стане такава...не се отчайвай търпение трябва при всеки кожен проблем, защото те най-бавно се оправят. Колкото до това че се уврежда плода лекарката каза, че може да забременея и половин година след като приключа лечението,защото толкова е нужно на един млад организъм за да се изчисти, но аз не съм се разбързала за такова нещо.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st January 2010, 01:33
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Влизам да се оплача Преди малко се върнах от лекар и съм много разочарована.Тръгнах с нагласата, че най-после ще се съглася да ми изпишат Roaccutane/Accutane, защото същата лекарка ми го беше изписала преди около година, но аз не се съгласих и минах на антибиотици.Пооправи се акнето, но положението е далеч от перфектно, на 23 съм и искам гладка и сияйна кожа, каквато дори не си спомням да съм имала, освен като много малка.Но лекарката каза, че според нея нямало смисъл, било хормонално мойто и беше готова да ми изпише противозачатъчни(за пръв път чувам, че дерматолог може да изписва такъв вид лекарства ).Аз не се съгласих, не съм фен на противозачатъчните, а и на момента не водя полов живот, няма смисъл. Та останах си на антибиотика, просто прекрасно, след три месец пак на преглед.Така се ядосах, разплаках се, карах бързо, а нищо не виждах, за малко да изляза от пътя.Даже си мислех да си поръчам онлайн Roaccutane/Accutane 20гр дозата и да си пия на своя глава, ама не съм толкова луда още.
Иначе по темата за Roaccutane/Accutane намерих този форум, стори ми се доста полезен, заповядайте: http://www.acne.org/messageboard/Acc...posts-f46.html
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #66  
Стар 21st January 2010, 02:19
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

А като е хормонално , даде ли ти направление за изследване на хормони ? И да пиеш противозач. ефекта е само докато ги пиеш .

Вече не изписват Accutane лесно , както преди година - две .
Имаш ли изследвания за стрептококова инф . - затова ли си на антибиотик ?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 22nd January 2010, 00:17
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Не, Diadora, не ми е правила изследвания, само с поглед ми изписа антибиотика.А за противозачатъчните също беше готова веднага да ми ги изпише, без никакви изследвания Много са зле докторите тук, не стига че е адски скъпо, ами ти отделят няма и 5 минути на преглед. Междудругото тя каза за Accutane, че след като се спре много често се връщали проблемите, с такова впечатление останах и от форума.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #68  
Стар 22nd January 2010, 03:54
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Тайна , според мен накарай лекарката да ти пусне много и разнопосочни изследвания , които могат да имат отношение към проблема . Тогава , като разгледате резултата , ще видите към какъв специалист ще се обърнеш . Знам , че изисква време , но ти вече доста дълго се тровиш с антиб . , по -добре намери причината .
Има тест за поносимост към храни , но е много скъп . Ако изследванията не дадат отговор , може да търсиш алтернативна медицина .
Сещам се , че един познат имаше такъв проблем и му откриха някакви гадости в стомаха , не помня гъби ли , бактерии ли .
Излекува ги и кожата му свети . И не се връща проблема , защото си премахнала причината .
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th January 2010, 20:52
emona emona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране otgovar

Тайна, кожата ни е тази, която ни пази и показва пред света, а нейното състояние зависи изключително много от качествата на кръвта. Тъй като си анемична , поинтресувай се как можеш да подобриш качеството на твоята кръв. Промени си начина на хранене - виж към кои храни имаш непоносимост, потърси подходящи добавки и храни, които да набавят на кръвта това, което и липсва. И не на последно място, кръвта е свързана с радоста от живота. Помисли дали има нещо, което те прави тъжна и нещастна. Успех! И все пак кожата ни не е леха с домати, че като я мажем и поливаме да става по-хубава. Нужно е да се помисли каква е причината.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th January 2010, 02:00
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Благодаря ти, Emona Замислих се дълбоко над думите ти и вярвам, че е така.Но аз по принцип точнос това се занимавам- с натурални храни и добавки, уж разбирам от това, храня се здравословно, може би малко по-оскъдно от колкото трябва, но се чувствам добре. Стреса от учене и работа няма как да ги избегна...уфф и щастието нещо все ми бяга Сега кожата ми е по-добре от антибиотика
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.