IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th January 2009, 11:56
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lestat125
Колеги мерси много, че ми отворихте очите След, като се поуспокоих поодшумяха симптомите Но наистина ще се опитам да променя нещата... И за най-малките неща се стрисирам както споменах ! Просто винаги съм с параноята, че или съм болен или ще се разболея и както вие казахте то наистина ще стане накрая !! Но и аз не го искам Като съм с приятели почти не мисля, но остана ли сам все това ми се върти в главата !! Всеки има някакви страхове, моите най-големи са тези !! Колежке ZANDALEE никой мой близък не е починал от това, от друго се получи тази ситуация, но не искам да коментирам Ще се опитам да се променям

Това е чиста хипохондрия
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2009, 14:24
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Защо не си поговориш с психоаналитик? Те не са лекари, така че няма от какво да те е страх.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2009, 10:52
danema danema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Dobrich, Varna
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до danema
По подразбиране

Внимавайте с мислите, настройте се към мислене на по-позитивни неща, защото вече е доказано,че мислите ни се реализират в действителността. Всяка негативна нагласа носи още негативно. Опитайте се да сменяте фокуса си , правете неща, които ви носят удовлетворение и ви радват. Психоаналитикът ще ви помогне да надзърнете в себе си и да установите първопричината, потърсете такава помощ. Успех и от мен!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th January 2009, 11:21
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danema
Внимавайте с мислите, настройте се към мислене на по-позитивни неща, защото вече е доказано,че мислите ни се реализират в действителността. Всяка негативна нагласа носи още негативно. Опитайте се да сменяте фокуса си , правете неща, които ви носят удовлетворение и ви радват. Психоаналитикът ще ви помогне да надзърнете в себе си и да установите първопричината, потърсете такава помощ. Успех и от мен!
100% вярвам, че в така.
Затова избягвам вече срещи с негативни хора, такива, които говорят само за болести и лоши неща, които се притесняват за всичко и т.н.
Това най-накрая ми доказва защо глупавите и повърхностни хора не се разболяват толкова често, колкото интелигентните и задълбочени личности.
Момче, време е да започнеш да спортуваш активно, защото спорта носи положителни емоции, отнема ти времето, в което евентуално ще мислиш сега или след малко ще получиш въпросния инфаркт. Също спри да четеш в интернет симптомите на тази и онази болест (сигурна съм, че го правиш). През седмицата трябва да мислиш единствено как да планираш уикенда с приятелката си. Успех !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.