IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th July 2008, 08:48
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Към тези, които са пили Diyet капсули. Моля напишете, ако е възможно, какво съдържат, къде се продават, колко струват, как се пият, резултата, който сте постигнали, за колко време се е получил и разбира се още неща, за които не се сещам да попитам. Благодаря
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th July 2008, 14:32
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

blonde_st Човек, когато много сериозно се отнася към здравето си, както ти казваш по-нагоре че правиш, не пие никому неизвестни хапчета ( индонезийски) , не яде безразборно и не води заседнал начин на живот
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th July 2008, 15:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona_mila
blonde_st Човек, когато много сериозно се отнася към здравето си, както ти казваш по-нагоре че правиш, не пие никому неизвестни хапчета ( индонезийски) , не яде безразборно и не води заседнал начин на живот

виж, ако прави реклама, може...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th July 2008, 10:35
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Цитирай:
Първоначално написано от kokona_mila
blonde_st Човек, когато много сериозно се отнася към здравето си, както ти казваш по-нагоре че правиш, не пие никому неизвестни хапчета ( индонезийски) , не яде безразборно и не води заседнал начин на живот

виж, ако прави реклама, може...
Не правя реклама. Няма за какво. Заседнал начин на живот водя, защото нямам време да спортувам , а работата ми е такава, че нямам движение през деня. За капсулите- когато си пълен и имаш комплекс - прибягваш до какво ли не, за да си помогнеш. Не ям безразборно, но не се и ограничавам. Просто без сладко не мога. Без значение дали воля не ми достига, просто не мога.
Коментарите не са от най- милите, които съм чела, но все пак проявявам разбиране. Всеки с има право на своето мнение.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th July 2008, 07:58
rosi_vesko rosi_vesko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosi_vesko
По подразбиране diyet kapsuli

Някой може ли да ми каже къде мога да ги купя тези таблетки?
__________________
не губи вяра в живота
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th August 2008, 19:36
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте на всички. Първо да се похваля- не пия капсулите вече почти месец, а свалените 9 килограма не се връщат и си задържам ефекта. Безкрайно съм щастлива. Мисля чак зимата да си взема пак когато започвам да качвам килограми обикновено.
А относно това от къде се купуват- аз си ги поръчвам от тук:
http://www.bitak.net/hranitelni-doba...4-kapsuli.html

Успех на всички в отслабването! И хубави летни дни!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th August 2008, 01:18
desi76 desi76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Блонди, аз пия Моди хапчета, които са продукт на същата фирма. В каталога им видях и тези Диет. От това Моди свалих 4 кг. за две седмици, но ходя до тоалетната по три пъти на ден. При теб как беше като пиеше Диет. Защото това, което пия си пише, че стимулира и регулира дейността на червата. Но, ако от това другото не се ходи толкова често до тоалетна ще си гопоръчам него другия месец, че искам да сваля още поне пет кила.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th August 2008, 22:39
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi76
Блонди, аз пия Моди хапчета, които са продукт на същата фирма. В каталога им видях и тези Диет. От това Моди свалих 4 кг. за две седмици, но ходя до тоалетната по три пъти на ден. При теб как беше като пиеше Диет. Защото това, което пия си пише, че стимулира и регулира дейността на червата. Но, ако от това другото не се ходи толкова често до тоалетна ще си гопоръчам него другия месец, че искам да сваля още поне пет кила.
Здравей, докато пиех DIYET ходех редовно всяка сутрин до тоалетната по един път и това е. Преди това имах проблем лениви черва и ходех веднъж на 3-4 дни. От както ги пих стомаха ми се регулира и си ходя редовно. Но по веднъж на ден.
Хапчетата, които пиеш явно действат по някакъв друг начин. Успех в отслабването!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th August 2009, 13:22
Mucesa Mucesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране Здравей те!

Искама да попитам найстина ли имат такъв ефект както пише по нагоре.? Защото и аз сега си ги взех тези хапчета и искам да видя вашето мнение,ако още няйкой ги е пил тези хапчета.И да ли имат някакви странични ефекти.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th August 2009, 03:06
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране Re: Здравей те!

Цитирай:
Първоначално написано от Mucesa
Искама да попитам найстина ли имат такъв ефект както пише по нагоре.? Защото и аз сега си ги взех тези хапчета и искам да видя вашето мнение,ако още няйкой ги е пил тези хапчета.И да ли имат някакви странични ефекти.Благодаря предварително
При мен поне имаше ефект, при това се запази. Пожелавам ти успех! Пиши после при тен как е!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: DIYETKAPSULI
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:12.