IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 10th November 2008, 10:56
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Ами, то си има решение, за да си следиш поне харчовете по картата – SMS-известие. За мен това е перфектнният вариант, активирах си го на картата от ПИБ и досега не съм имала проблеми. Но си права, че не е много гот да пазаруваш онлайн от същия комп, на който ти е сертификатът за онлайн банкиране. Но лесно можеш да го решиш – сертификата на USB и винаги с теб.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 10th November 2008, 15:49
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anakristina
Тия сайтове са супер! Мерси много - пробвала ли си ги - малко ме е страх, щото имам голям кредитен лимит на картата. Тия от ПИБ ме зарибиха завинаги стая супер карта - Бербатка! Дадоха ми 10000 лева!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 11th November 2008, 10:00
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Мили момичета, да ви споделя и аз )) Тук бяхте споменали venus.com, свързах се с тях, много ме кефят нещата им. Съгласиха се да доставят до BG, след 2 месеца кореспонденция и неуредици, заради родното ДСК, на което служителите бяха тотално некомпетентни и ми издадоха "невалидна" кредитна карта, после друга карта, която не можеше да бъде активирана от тях и т.н., вчера са ми шипнали поръчката.
Имам един въпрос към вас: поръчката ми ще дойде с International Rush, на някого говори ли му нещо това? Защото представител на UPS за България е In Time, но с International Rush не знам как да се свържа Много ще съм благодарна за отговори по въпроса.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #244  
Стар 11th November 2008, 10:15
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Лиана, как се разбрахте за доставката до Бг?Аз искам дни дънки от много време , как да ги поръчам ?В списъка с държавите не фигурира Бг?
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 11th November 2008, 10:57
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Писах им мейли, докато не ги склоних Но трябва по телефона или по факс да поръчаш, 28 долари ми взеха за доставка, както всички международни доставки. По мейл им писах данните и те ме вкараха в системата си и ми дадоха customer number, можеш и ти да им пишеш. Напиши си имената, държавата, точния адрес и специално кажи, че искаш клиентски номер. По мейл не трябва да предоставяш номера на кредитната карта. От сайта можеш да си свалиш fax order form, обърни внимание, че имат отделен факс номер извън US. За сега са коректни, да видим само какво ще стане с доставката.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 11th November 2008, 11:10
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Мнооооого искам онези дънки с цип отзад по дължината на крачола!!!!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 11th November 2008, 11:32
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Сещам се, черните- много са яки
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 11th November 2008, 17:32
Аватара на anakristina
anakristina anakristina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 192
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl
Цитирай:
Първоначално написано от anakristina
Тия сайтове са супер! Мерси много - пробвала ли си ги - малко ме е страх, щото имам голям кредитен лимит на картата. Тия от ПИБ ме зарибиха завинаги стая супер карта - Бербатка! Дадоха ми 10000 лева!

да поръчвала съм,от всички без 'dress for less'-
доволна съм да ти кажа досега не е пристигало нещо ,което да не ми хареса,пък и с плащанията не съм имала проблем,но,аз поръчвам от UK-тъй че незнам за картите „Бербатки„

но мисля,че не би трябвало да имаш проблем,ако активираш услугата Verified By Visa
Успех!
__________________
Мразя действителността. За съжаление, това е единственото място, където можеш да хапнеш пържоли.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 14th November 2008, 11:30
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Няма значение къде поръчваш - в UK, САЩ или Европа - плащането с кредитна карта си минава. Много е удобно - аз вече се развихрих.

А ето ти малко звезден прах от Бербо: http://www.fibank.bg/blog/?p=78
Отговори с цитат
  #250  
Стар 14th November 2008, 14:08
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Вчера си взех нещата от venus.com, за 2 дни дойдоха до БГ, много ми харесаха. Много са коректни. Купих си неща от sale, отделно ми направиха 25% отстъпка, имаше някаква промоция. Пак бих поръчала.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.