IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 10th January 2008, 01:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И аз много мразя да правя сеир на хората
Отговори с цитат
  #112  
Стар 10th January 2008, 01:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Аз ще ходя да лягам ,че утре пак няма да ми се става!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 10th January 2008, 10:18
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Реакциите са много индивидуални,но винаги първа е изненадата.Чувстваш се като полят с вряла вода,мислите ти започват да се блъскат в главата,ушите ти бучат,нищо не чуваш,нищо не усещаш.Иска ти се да се разплачеш от срам,от яд.Чувстваш се предадена,обидена,унизена. осле те изпълва дива ярост,замисляш отмъщение.И накрая... поставяш на везните миналото и настоящето.Поглеждаш в бъдещето и вземаш решение.Заслужава ли си да простиш или не.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 10th January 2008, 11:04
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

много е важно на колко си години, когато стане това. на младини много обичах да правя циркове или по-точно, когато ми падне пердето, не мисля дали ще стане цирк-започвах отсервирането веднага, без много-много да му мисля. на младини всичко изглежда черно или бяло. щом е с друга- задължително са любовници-спор няма .... и т.н.
С напредване на възрастта, разбираш, че нещата от живота имат и нюанси..., пък и вече си с по-богат житейски опит и вече може да погледнеш на едно събитие от няколко ъгъла. Пак ти се подгъват колената от вълнение, когато попаднеш в такава ситуация, но имаш възможност да реагираш не първосигнално.
писах, че ми се е случвало два пъти. След този случай, който описах се оженихме с момчето и т.н. е, той почина, аз продължих живота си... със сегашното ми гадже, преди няколко години се случи нещо подобно, но не ми се пишат подробности. почувствах се адски гадно-преминах през всичко това, което кукличка описа и половината от това, което Sun_Shine написа-направих така, че той да ме види, но тя не ме познаваше. не реагирах никак и да ви кажа, той след това се чувства по-гадно от мен. даже и не очаквах. това, че не направих скандал и не реагирах по никакъв начин много го е впечатлило. решил е, че той не ме вълнува вече и .... т.н. аз дълго се правих на ударена, а той само чоплеше случай-все искаше да си поговорим.... ама за какво....-питам го.... а той.... ужасно се чувстваше, повярвайте ми, има начини да го накарате да съжалява и да се чувства по-зле отколкото ние, когато попаднем в такава ситуация.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 10th January 2008, 11:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

Абсолютно е така ,скандал е последното нещо което трябва да му спретнеш.Ако искаш да нараниш някого в такива ситуации убий го със спокойствие така мисля ,само дето наистина е трудно да запазиш такова на момента ,аз бих се усамотила някъде да помисля първо и да претегля нещата...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #116  
Стар 10th January 2008, 11:34
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не съм съгласна ,че е от годините!Когато бях първи курс ,отивам на дискотека с приятеля ми,но една млада колежка на майка му ни се натресе и тя.Постоянно го зяпа,а той не и обръща внимание.Тогава започна да го кани на блусчета.И вече на втория ,чашата преля Че тя какво си мисли тази дъртачка Без да ме забележат си вдигнах чукалата и газ,да хвана едно такси.Не бях стигнала даже до изхода на дискот. скъпия си взел якето и след мен Кой спечели-АЗ Онази смотла си остана сама в заведението И на тези год. да ми се случи пак така ще реагирам,но познай като ми се върне в къщи
Отговори с цитат
  #117  
Стар 10th January 2008, 11:40
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Така е ани, и аз бих реагирала по същия начин - и това според мене е най-добрия вариант. Винаги има ефект.., е, ако и половинката държи на тебе де/имам предвид да не е някой, който си е сваляч/.
Браво на вас, страхотни мнения виждам на този форум. Аз съм нова, Tialoto от доста време редовно го посещавам, но чак сега съм се регистрирала във форума.
Поздравявам Ви и продължавайте в същия дух.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 10th January 2008, 11:50
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
...решил е, че той не ме вълнува вече и ....
Напротив,мисля че е разбрал,че си по-умна отколкото той е мислел.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 10th January 2008, 12:04
eLE eLE не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 54
По подразбиране

Просто няма да ме види повече!Мисля ,че изневярата е единственото нещо , което сантименталната ми главица не може да приеме .Смятам ,че хора , които имат нужда да си изневеряват , си губят времето като са заедно. Мисля,че съм намерила човек , който ме обича и не би ми причинил нещо подобно .Аз също .Просто си имам принципи.
__________________
Лека нощ си казват хората след труден ден. Лека нощ е най- умореният лозунг на Земята.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 10th January 2008, 12:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

mimika
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какбихтереагиралиаковидитеполовикатасичуждиръце
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.