IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th January 2007, 21:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
тия дето са много категорични, да чукат на дърво да не им се случва, че може и да не постъпят точно така, както си мислят 8)
Много вярно.Аз забелязвам(за себе си поне,но и при много познати),че когато бях на 18,бях категорична по много въпроси,но с всяка изминала година все по малко неща виждам само черни или само бели.
А нашите отношения са такива,че абсолютно всеки проблем се решава с откровен разговор.Така че и при подобна случка бих процедирала по същия начин
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th January 2007, 21:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
bimbi,точно това щях да напиша...Не винаги е толкова лесно да кажеш майната му.А и..това е най-лесното,заебаваш всичко...по-скоро трябва да се види не може ли да се спаси положението..
или по-скоро да се опиташ да разбереш къде си сгрешил, какво липсва във връзката ти, за да потърси партньора ти удоволствие, приятелство или квото там /щото определено изневярата не винаги е само секс!/ другаде 8)
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th January 2007, 02:39
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
какво липсва във връзката ти
Пари, пари и повече пари! Да ми беше дала някой лев поне за помощта която ти оказах към себеопознаване миличка!
__________________
правилото на трите Ф-та
не вземай Форд
не вземай Фиат
не вземай Френска кола
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th January 2007, 13:57
vseznaika vseznaika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: SOFIA
Мнения: 4
По подразбиране

Не ми се мисли какво може да стане ако се окажа в такова положение.Аз съм много щура и тешко/горко и на тази която влезе в моята територия . Моля се само да не ме стига никога........
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th January 2007, 16:01
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране Re: Как бихте реагирали , ако видите половиката си в чужди р

Цитирай:
Първоначално написано от ''MIR_A
Вълнувам се от всеобщото мнение просто.
ще ги попитам да ли искат тройка!
__________________
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th January 2007, 16:42
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране Re: Как бихте реагирали , ако видите половиката си в чужди р

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Цитирай:
Първоначално написано от ''MIR_A
Вълнувам се от всеобщото мнение просто.
ще ги попитам да ли искат тройка!
И на мен това ми дойде на ума, ама не знам дали няма да си глътна граматиката при подобна гледка
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th January 2007, 19:22
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз един ден, много отдавна, видях мъжа ми, тогава мое гадже, да си седи на сладка приказка с момиче, в един парк, на едни скамейки, при положение, че ми беше казал, че има да прави нещо съвсем друго. ТА и аз така, неочаквано минах от там, и просто ги видях. Ха! Замръзнах на място, седях и гледах, мислех си, дали да не отида да се представя, но изведнъж ме напуши един смях и взех да се смея там, и всичко хора взеха да се обръщат, и аз просто хукнах и избягах на някъде. ТА тогава си помислих какво ли не: че му е тайната любовница, че ми изневерява, че ....какво ли още не, а то съвсем друго излезе, ама я си ме представете да отда и да попитам дали искат тройка, или да започна да бия момичето . Само сеир на хората ще направим, и повече проблеми, предполагам.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 6th January 2007, 19:50
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Аз един ден, много отдавна, видях мъжа ми, тогава мое гадже, да си седи на сладка приказка с момиче, в един парк, на едни скамейки, при положение, че ми беше казал, че има да прави нещо съвсем друго. ТА и аз така, неочаквано минах от там, и просто ги видях. Ха! Замръзнах на място, седях и гледах, мислех си, дали да не отида да се представя, но изведнъж ме напуши един смях и взех да се смея там, и всичко хора взеха да се обръщат, и аз просто хукнах и избягах на някъде. ТА тогава си помислих какво ли не: че му е тайната любовница, че ми изневерява, че ....какво ли още не, а то съвсем друго излезе, ама я си ме представете да отда и да попитам дали искат тройка, или да започна да бия момичето . Само сеир на хората ще направим, и повече проблеми, предполагам.
Наистина кофти ситуация. Че и на пейка в парка...
Това,че те е напушил смях те изхвърля от всякакви стандарти,повечето женки биха се ядосали и после ще има едно мрънкане,питане,натякване, упене,мръщене,фръцкане,вре щене и прочие техники за промиване на мъжкия мозък.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th January 2007, 20:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мадагаскар, а какво биха направили повечето "мъжки"? Понеже някак ми е трудно да си представя, че ще им стане смешно
Отговори с цитат
  #60  
Стар 6th January 2007, 20:15
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Slun4islava, само като ти чета поста ме обвзема ревност (дето не е моя тази история) А ако ми се случи наистина не знам до какви ексцесии ще стигна... :

girl_cry2:
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какбихтереагиралиаковидитеполовикатасичуждиръце
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.