IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 14th August 2007, 14:41
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране Д-р Ангел Енчев,"Медлайн клиник"-Пловдив

Пускам тази тема,защото не намерих друга за тази клиника и се чудих къде да пиша.Ходих в неделя на консултация и ми назначиха дата за операция-25.08.,другата събота.Операцията е за повдигане на бюста,оформяне на аеролите и поставяне на импланти.В клиниката работят с френски импланти-SEBBIN.Докторът ми предложи 200cc,но според мен това ще е прекалено малко и си поисках поне 300,макар че се чудя дали да не сложа и малко повече.Той ми каза,че като отида за операцията ще го решим категорично.Притеснява ме това,че белезите са повече,а аз толкова много исках да ги избегна.Има един белег около ареолата и друг вертикален от аеролата надолу към сгъвката на гърдата.Има ли някой друг с такава операция?
Бях се навила и за липосукция на бедра,но д-р Енчев ми отказа и ме посъветва,като съм започнала да свалям килограми,да си продължа и след като сваля още ,тогава евентуално би ми направил липосукция.Но сега каза,че няма да има ефекта,който очаквам,иначе би могъл да го направи и да ми вземе парите.Консултирах се също и за лифтинг на ръце и бедра.Показа ми снимки и белезите бяха почти незабележими.Но това за по-нататък.
Операцията ще ми струва 3 300 Евро.
Моля ви,ако някой друг се е оперирал и има отзиви за тази клиника ,нека да пише впечатленията си!

Още от сега ме хвана шубето и ме стисна за гърлото,ще разчитам и аз,като дойде време на палцестискането ви
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнгелЕнчевquotМедлайнклиникquotПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.