IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 22nd March 2013, 19:33
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

ЗАПОЧВАМ ДА МИСЛЯ,ЧЕ АЗ НЕ СЪМ У РЕД.Не ме е боляло никога.Беше ми неудобно да спя по гръб и това е.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 22nd March 2013, 20:36
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

На теб просто ти извади и сложи друг ин плант.Разлика голяма.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 22nd March 2013, 20:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
ЗАПОЧВАМ ДА МИСЛЯ,ЧЕ АЗ НЕ СЪМ У РЕД..
Аз за себе си съм стигнала до заключението, че едни ги боли, други не... Много съм умно, нали? ахах

Имам една теория.. Мисля, че ако са сложени частично подмускулно, не боли толкова. Ако са изцяло под мускула, мамата си джасало...

Сега ще ми скокнат всички, че всеки хирург твърди, че изцяло подмускулно го слага..

Заякова ги слага частично. Моя близка приятелка си слага при нея и въобще, ама никак не я боля.
Друга моя приятелка, която си беше забравила името на хирурга също твърдеше, че нищо не усетила..

И аз покряй тях се бях настроила да не ме боли... И когато ме отпусна упойката ми идеше саморъчно да ги изтръгна барабар с гръдния си кош...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 22nd March 2013, 20:52
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

А дали е възможно едната гърда е изцяло подмускулно, а другата частично ?
Питам защото, мен от едната страна имам повече отоци и ме боли много, а от другата почти нищо не усещам. Съвсем търпимо е.
Очаквах, че ще ме боли повече по-малката гърда, с по-големия кубик, но не е така ! Точно обратното стана.
С асиметрия съм и в едната гърда имам 450, а в другата 415. Когато Стоянов ме разчертаваше ми обясни, че освен че едната е по-голяма /лявата, където ще е 415/ и гръдния кош е леко по-издаден от същата страна. Възможно ли е в ляво, където е по-издаден гръдния кош, да е изцяло подмускулно, а от другата частично ?
Сега вече ще ме помислите съвсем за луда май
Отговори с цитат
  #135  
Стар 22nd March 2013, 20:58
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Вече взех да говоря глупости май
Болката в едната гърда явно си е от отоците !
Отговори с цитат
  #136  
Стар 22nd March 2013, 21:19
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

симона,мен в началото ме болеше повече по-голямата гърда,т.е. по-малкият кубик.После след нея дълго,доста по-дълго ме боля и малката,т.е.по-големият кубик.
При мен са изцяло подмускулно.Доктора ми каза,че съм имала доста развит гръден мускул и всичко се е събрало там
Отговори с цитат
  #137  
Стар 22nd March 2013, 21:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мен ме болеше единствено и само гърба. Операцията грам не ме е боляла. Пиех фламексина заради гърба, защото доста си ме болеше, особено сутрин. Но лошото спане, скуката (10 дена пребивавах затворена в една стая с един телевизор и това е. бях на гости до свалянето на последната превръзка и щях да полудея от скука), а и незнам защо изведнъж ме хвана някаква страхова невроза, че организма ми няма да приеме имплантите и че ще ми се случи нещо лошо и изпаднах и аз в някаква луда депресия. Но като се прибрах в къщи започнах да се оправям.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 22nd March 2013, 21:33
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Всичко ме болеше...всичко
Гърбът от /не/спането,а гърдите при движение/особено първото ставане за деня/ и при студ,когато просто се вкаменяваха.
Болкоуспокояващи НЕ съм пила въобще,много ме болеше,но си търпях и повтарях наум:"Трай бабо за хубост!!!"
В сравнение с две нормални раждания болките от операцията бяха в пъти повече,според мен
Отговори с цитат
  #139  
Стар 22nd March 2013, 22:20
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
В сравнение с две нормални раждания болките от операцията бяха в пъти повече,според мен
Деска, е те тука ме срази! Аз на раждането си повтарях: "Само да мине и никога повече, никога!!!". Направо не знам какво да си мисля и как да се настройвам вече. За момента отложих операцията, но не съм се отказала. Продължавам да се интересувам и да ви чета. Сигурна съм, обаче, че ще съм от тези, които ще ги боли. Ама дано, когато дойде моментът, всичко с операцията да мине наред и резултатът да е красив, пък болки се забравят. Аз ли не знам, раждах сто часа. (емотикон "златен медал")
Отговори с цитат
  #140  
Стар 22nd March 2013, 22:34
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Мимче,аз раждам бързичко по принцип и се възстановявам сравнително скоростноТака беше и с мамопластиката.Раждала съм боли,но после се забравя.Така е и с мамото.Сега като си спомня мнооого,наистина много боли,има и други разни екстри,покрай които се чувстваш некомфортно и неведнъж съм се проклинала,за това какво съм си причинила към онзи момент,но... си струва,вярвай ми!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.