IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th April 2009, 16:50
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Аз съм клечка, тренирам, защото искам релеф.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th April 2009, 17:24
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
нищо
Къде съм наложил мнението си, че нещо не ми е ясно Т'ва фитнесът е "нАука" , не съм го измислил аз, ако ми дадеш цитат от тая тема, в който съм налагал мнението си, ще си пратя голите снимки на aniK.

aniK, кардиото не води основно до сваляне на килограми, а до натоварване на сърцето, от там идва и името му, не виждам защо трябва да сваляш килограми, за да тичаш 60 минути Или да плуваш 60 минути. Или да играеш футбол 60 минути, това е здраве.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th April 2009, 20:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
ако ми дадеш цитат от тая тема, в който съм налагал мнението си, ще си пратя голите снимки на aniK.

Аууу, Butterfly1, търси, търси моля те!!! Обаче трябва да е мноооого конкретно, че иначе ще ми се измъкне 'мотивацията'

Добре де, аз 60 мин мога да катеря на бърз ход гората (и повече даже), но 60 мин да тичам на пътека или да въртя колело, ще се гръмна от скука
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th April 2009, 21:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е и аз съм се гръмвал от скука 12 часа в залата, когато беше спрял интернета и цял ден гледах тъпо как някой вдига тежести ама пак оживях (след гръмването забележи).

Аз примерно мога да плувам до безкрай, стига да имам сила. Същото е и при тичането, особено, ако тичаш с някой друг или ако тичаш навън, сред интересна местност. Пък в залата е супер, ако гледаш някой филм
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th April 2009, 12:20
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

И на мен скуката ми е големият проблем при кардиото. Днес вървях 10мин бързичко, 10мин потичах, после слязох от пътеката и отидох на велоергометъра там 15мин... Но определено ми е много скучно.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th April 2009, 13:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз пък като гледам ТВ, чета списание или нещо подобно по време на кардио се уморявам повече - задъхвам се. Може би раздвоявам виманието си Даже когато съм сама в зала и ме питат каква музика искам да ми пуснат, казвам, че може и без музика. По принцип тренирам концентрирано, з'то не разполагам с много време (Шварценегер имаше някаква теория за концентрацията върху изпълнението на упражненията...).
В къщи в моята "фитнес зала/стая" нямам никакво бръмчило. Аз тренирам в 6ч.сутринта на отворена към двора врата и ако не съм със слушалки, съседите може да не останат осбено доволни Използвам времето на велото за размисли и идеи :P Иначе в гората в Банско катеря с часове и не усещам как е минало времето
Отклонихме се от темата

За тренировките с инструктор съм на мнение, че е важно в началото някой да ти покаже различни упражнения, да ти обясни кое за какво е и да следи за правилното изпълнение, докато свикнеш сам/а да го правиш. В последствие човек ако има желание и интерес, започва сам да чете, да пита, да се образова и сам може да си прави програми и диети. Ефектът не зависи от участието на инструктор, а от желанието, упритостта и дисциплината на трениращия.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th April 2009, 13:59
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Да ви кажа, за крака и дупе съм с хубава тренировка,но ми се струва, че горната част ми куца...
Някой ако напише една примерна,ще съм много благодарна.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th April 2009, 16:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Francoise
Да ви кажа, за крака и дупе съм с хубава тренировка,но ми се струва, че горната част ми куца...
Някой ако напише една примерна,ще съм много благодарна.
И аз съм така.Преди правех 2-3 упражнения за горната част,но откакто дойде нов инструктор в залата вече не правя по негова препоръка.Нямало смисъл.

Сега си наблягам на корема,краката и ръцете.И увеличих кардиото на 15мин в началото и 30 в края.Определено съм доволна от постигнатото досега :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th April 2009, 18:44
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Кажи ми за ръце какво правиш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th April 2009, 21:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз едно време тренирах гърди с бицепс, рамо с трицепс, гръб сам. Откакто не тренирам гърди и все още се налага да не натоварвам много горната част на тялото, тренирам:
1 понеделник в една тренировка рамо, бицепс и трицепс
2. вторник дълго кардио и корем
3. сряда крака
4. четвъртък дълго кардио и корем
5. петък гръб сам
6. уикенда почивам
В дните понед., сряда и петък преди мускулните групи загрявам с гимнастика и 10мин кардио, а след тях завършвам с коремни преси.

Смятам, че трябва да се тренира цялото тяло!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тренировкифитнесинструктор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.