IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th March 2010, 19:36
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marsianka_sl
моля ви посъветваите ме.много ще ми доидат 2 аборта за 1 месец
БЕЗОТГОВОРНОСТ
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th March 2010, 19:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

прави ми впечатление, че тук пишат момичета, които водят редовен полов живот. Защо не пиете противозачатъчни хапчета, или изберете някакъв надежден начин за контрацепция? Кондомът, нищо против него, но според мен е подходящ когато става дума за нов партньор или пък когато човек кривне...
Ние едно време пиехме Постинор и той имаше също такива брутални странични ефекти както тези хапчета, които вие описвате. И от опит знам, че минават месеци докато ти се стабилизира цикълът след това.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th March 2010, 19:48
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Проблема е че аз колкото и безотговорно да звучи
забравям да пия хапчетата
и ииии
с тоя алкохол всяка вечер
пък и това беше страничнооо
Мисля че корема ме боли именно заради хапчето
бая ме напълниха
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th March 2010, 20:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
прави ми впечатление, че тук пишат момичета, които водят редовен полов живот. Защо не пиете противозачатъчни хапчета, или изберете някакъв надежден начин за контрацепция? Кондомът, нищо против него, но според мен е подходящ когато става дума за нов партньор или пък когато човек кривне...
Ние едно време пиехме Постинор и той имаше също такива брутални странични ефекти както тези хапчета, които вие описвате. И от опит знам, че минават месеци докато ти се стабилизира цикълът след това.
Защото когато пиех противозачатъчни цикълът ми изчезна за 6 месеца,а това не е нормално.После бяха нужни месеци за да се възстанови.Плюс това имат много странични ефекти и тъй като не са ми жизнено необходими,мога да си ги спестя.

Спирала не бих си сложила. Все пак е чуждо тяло в организма.
И така,за мен презерватива си остава най-надеждно средство което предпазва и от забременяване и от болести,течения/към които аз съм предразположена/
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th March 2010, 22:36
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Бабри го каза, повече няма кво да се коментира
но коремните болки ще си ги търпя
още малко и лекар евентуално
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th March 2010, 22:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

чужди тела в организма си слагаме- например имплантите в гърдите или недай си боже да ти се наложи зъбен имплантат ( нали няма да си сложиш чене?)
За хормоните при хапчетата, със сигурност не са толкова страшни колкото да пиеш 3 пъти в годината от тези, за които се коментира в темата.
Но тук в темата се дискутираше нещо от сорта на 2 аборта- това е по-лошо и от спиралата и от хапчетата и от инжецията за 3 месеца и от хормоналните лепенки и от хормоналните имплантати в ръката
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th March 2010, 08:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

На пазара има различни методи за контрацепция.Всяка жена подбира най-правилния според нея Аз съм направила своя избор.Точка.

За другото си права,2 аборта за 1 месец са много опасни и момичето е постъпило безотговорно допускайки това да се случи.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th March 2010, 08:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Бабри, извинявай ако от моя страна е прозвучало настойнически. Моят съвет беше насочен по скоро към момичетата, които се "предпазват" с презервативи, а след това пият от тези хапчета. То презервативът ако не се използва правилно могат и да си го спестят.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th March 2010, 08:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Пини,спокойно мацка Наистина младите момичета трябват да бъдат по-отговорни и да се предпазват от забременяване.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th March 2010, 10:37
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Противозачатъчните не са вариант и за мен вече поради същата причина като на Бабри. А това, че вече ги изписват както изписват ефизол ще си покаже последиците скоро. Изписват ги и на 15 годишни (в Германия например, не знам как е в Австрия). Докато решиш да имаш деца (на около 20-25) не ми се мисли какво се случва с тия яйчници. Залиняват, не оволират сами, хормонален дисбаланс, предразположена към бактериални инфекции, защото хапчетата ти избиват микроорганизмите във влагалището, които правят средата в него кисела и го защитават... От там се почват гъбични инфекции, изследвания, антибиотици, кръгът се затваря и няма оправия
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаескапеле
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.