IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th June 2007, 19:34
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

При д-р Михайлов във военна б-ца.Ами моите са частично под мускула и съм вдървена в момента.А плюс това имам и ластична превръзка около гърдите,от която едва дишам.Но когато са над мускула мисля,че няма почти никаква болка,освен тази в гърба,защото само така може да се спи поне в началото.А разрезите още не съм ги усетила.Може би няма и да ме заболят
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th June 2007, 21:00
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Сега за друго се притесних... Ти май по-навреме си се сетила.
Чудя се ако тези дни се спра на хирург, после горе-долу колко време минава преди да ти направят операцията? И след колко време ще мога да се покажа пред хора (на плаж да речем)?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th June 2007, 09:00
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Хелън,значи този доктор още утре може да те приеме за консултация,и още вдругиден да ти направи операцията.пациентките му идват една след друга,но няма никакво чакане.А за плаж незнам.Не съм го питала,защото съм с малко бебче и тази година май ще ми се размине плажуването.Лошото е че 1 месец денонощно се носи еластичен сутиен,който той ти го дава,и който е малко бабешки,та не могат хубаво да изпъкнат новите придобивки
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th June 2007, 10:36
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Хелен, аз съм 45 кг и почти с твоя ръст. Моите са 390сс над мускула, нося сутиен чашка С, препълнена. Честно казано вече не си спомням как ми бяха естествените, щото от 10 години съм с импланти.
Периодът на възстановяване при надмускулното е много по-кратък от този при подмускулното. Същото важи и за крайната визия- при "под" може да минат и повече от 6 месеца, докато си слязат гърдите на място. /то и затова всички певици и актриси си ги слагат над мускула, че не им се чака толкова/
Ако се оперираш този месец, би могла през август да се пуснеш по бански на плажа, но НИКАКВО печене тази година.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th June 2007, 15:15
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Много сте ми полезни, наистина.

Май ще се спра на д-р Михайлов, но ще си сложа по малки имплантанти (да речем 300 сс). Искам да са ми по-естествени.
Рали, имаш предвид, че без горнище ли не мога да се пека (или изобщо)?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th June 2007, 22:26
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

не мога да ти кажа за печенето нищо.Питай другите момичета.А иначе моите са 325сс,тежа 48кг и да ти кажа доста добре ми стоят.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th June 2007, 09:44
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Не се печеш заради белезите, да не се пигментират. А и заради постоянното носене на специален сутиен също.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th June 2007, 16:32
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Аз се срещнах днес с д-р Михайлов и той ми обясни почти всичко.
За печенето - наистина заради пигментацията не може. Но само през първия месец докато носиш сутиена. После може
Рали, ти как се чувстваш днес? Разбрахме се, че и мойте ще са частично под мускула. Така че живо ме интересува как се развива твойто възстановяване
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th June 2007, 18:45
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Здравей,хелън.Аз днес бях при д-р Михайлов на превръзка,и той ми каза,че си идвала.Чувствам се отлично.Махна ми бинта и дишам спокойно.Възстановявам се буквално с часове.Ако искаш в четвъртък сутринта съм свободна и може да се видим някъде.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th June 2007, 19:06
poludqh poludqh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез MSN до poludqh
По подразбиране

Момичета раждали ли сте?? Аз искам да си ги оголемя..ама сякаш не е удачно щом не съм раждала..Как мислите дали след някоя друга година когато имам бебче ще се сасипят ?
__________________
Четях ти нощем приказки за любовта...макар да знаех, че лъжа е тя ...!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрикогосисложиласиликонаАннДжи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.