IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 27th March 2008, 08:29
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Лелеееее,молмичета с какво спокоиствие коментирате как единия имплант е по нагоре от другия. Аз ако бях сигурно щях да орева орталъка Да блгодаря на Бог на мен единствено само са ми твърди и не особено красиви.Но вярвам че ще се оправят в наи скоро време -понеже сега ми е едва 4 ден. Вече почти не ме боли,но ми упъва гадно и стяга тоя сутиен.Не искам да си помислям тези от Вас които са с под мускулно поставяне какво са изживели.Аз първият ден в болницата не можех да стоя в леглото от болки...а сестрата ми вика:А бе момиче не трябва да те боли толкова,питаш ли жените с под мускулното поставяне какво им е на тях?!? За пореден път се уверявам че жените сме готови на всичко само и само да сме неутразими Целувам всяка една от вас за проявения героизъм!
  #482  
Стар 27th March 2008, 08:34
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

__________________
335 сс подмускулно
  #483  
Стар 27th March 2008, 09:48
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Всеки ден си казвам че и аз ще понапиша малко , но само чета и ми е толкова интересно че времето ми пред компютъра минава и заминавам някъде
На мен вече ми е 20 ден от операцията и мога да кажа че се чувствам доста добре. Не ме боли , само ако тръгна да се протягам малко ми опъва там където е шева.
Вчера си купих малко по изрязан сутиен , пак ластичен ама поне няма така да се вижда от всяка дреха )
Имам въпросче. Аз се занимавам с танци и тренирам много активно . Дадох си почивка ама вече ме хващат лудите Другата седмица края - тоест почти 30 дена след операцията ми , ми се налага да отида на конгрес - там танцувам като луда и общо взето 48 часа не се спирам . Не ме боли в момента и предполгам че до тогава савсем няма да ме боли , но все пак искам да попитам 30 дена след операцията може ли да си прецакам нещо ако танцувам много ...при положение че се чувствам добре )
знам че при всеки е индивидуално но все пак ..
иначе и на мен на дясната гърда импланта ми беше по нагоре , ама много , личеше си дори през дреха , нищо че бях пристегната. Но кам 10-тия ден започна да спада и една нощ много ме боля и като станах вече беше почти на нивото на другия дано това да ви успокои малко
  #484  
Стар 27th March 2008, 09:56
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря мила дано и при мен се опави че доста си боли, а сега взех и от нерви се разчистих с прахосмукачката боли не боли щото не мога място да си намеря докато отида в клинаката. Целувки и се пази. Добре би било поне сутиена да ти е стегна и все пак попитай си доктора моля те!
__________________
335 сс подмускулно
  #485  
Стар 27th March 2008, 10:55
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

момичета,гърдите ви настръхват ли сега(имем предвид за зърната)Много ми харесва кръгла цицка с настръхнало зърно!! А моите в момента са както им казват " лисичи муцунки"! Моля ви кажете ще се оправи ли това..?
  #486  
Стар 27th March 2008, 12:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да ще се оправи като ти стане хладно или се къпеш, но искам да ти кажа че като за 7 ден е много неприятно....Бях навън сега и етврат като ти стане хладно щях да ревна направо
__________________
335 сс подмускулно
  #487  
Стар 27th March 2008, 12:55
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Смениха ми превръзката и колана остава да си го нося доста стегнат още една седмица до следващия преглед. Док каза, че не го интересува дали дишам ами гърдите как са
Е поне се успокоих щом каза че всичко е наред и нямало проблем да си се смея...освен болката де, щото като се хиля все едно има земетресение около мен така се друсам!
__________________
335 сс подмускулно
  #488  
Стар 27th March 2008, 16:09
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Дедективче, радвам се за теб!!! На мен ми махнаха конците днес. Не боля вообще...леко придърпване и хоп... Разреза е спокоен и не е зачервен. Доктора каза да не го мажа с нищо докато не хване коричка... Другата седмица пак съм на консултация и ще ми залепи някакви лепенки за белези и ще ми каже с какво да се мажа...
А за студа навън....кошмарно е усещането...гадно е почти като контракция...Днес си облякох зимното яке, за да си ги грея и да не ми настръхват...хи-хи-хи...май полудявам...
  #489  
Стар 27th March 2008, 16:23
kukli4ka__ kukli4ka__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Днес и аз вече съм добре :P обаче понеже бях с дренажи 6 дни ркато ми ги махнаха (преди 2 дни )сега ме боли от дяснятя стрaнa все едно има нещо разкъсано отвътре какво става незнам ,а и лявата гърда ми е по нагоре малко -надявям се да се оправи
  #490  
Стар 27th March 2008, 17:14
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

кукличка и при мен болежките са такива, но всичко ще е наред явно ни трябва време за възстановяване. А относно настръхването от студа по-гадно няма...у нас реват че потдържам 40 градуса стайна температура, а са само 40 щото на имплантите пише че понасят от4 до 40 гр!?! Дали е вряно незнам
__________________
335 сс подмускулно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.