IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 7th May 2008, 10:24
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здрасти ro_ni_ka аз също напипвам такова топче и зададох същият въпрос ама отговор от никой няма.
  #952  
Стар 7th May 2008, 10:36
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Доктора каза, че това топченце ще се разнесе и да разстривам леко белега докато се мажа с крема за белези... при мен целия белег е все още релефен, но мисля, че е нормално, защото е минало само месец и половина от операцията ми, а според девойките в сайта белезите зреят и се променят до 6 месеца, та дори и до година...зависи от организма на всяка една от нас!!!
Не се притеснявай и не се вглеждай мнително в белезите... Мисли позитивно. Ако открия нещо из сайта ще те информирам!!!
Хубав и усмихнат ден ти желая!!!
  #953  
Стар 7th May 2008, 10:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Благодаря предварително.Едно момиче също каза че от масажи е изчезнало.
  #954  
Стар 7th May 2008, 17:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И аз напипвам топченца в белезите, но ми прави впечатление че са на местата на шевовете или по скоро така си го обяснявам. Така е било и на белезите ми на корема при които също не съм имала конци за вадене, но след години ги няма.
__________________
335 сс подмускулно
  #955  
Стар 8th May 2008, 09:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Я някоя девойка оперирана миналата година да каже как беше на плажа,в смисъл пазила ли ги е или може да се печеш без горнище.Защото аз преди се печах без горнище а сега и представа си нямям дали може И със какво да се мажа,само със по голям фактор или
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #956  
Стар 8th May 2008, 10:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Я някоя девойка оперирана миналата година да каже как беше на плажа,в смисъл пазила ли ги е или може да се печеш без горнище.Защото аз преди се печах без горнище а сега и представа си нямям дали може И със какво да се мажа,само със по голям фактор или
Томи, поне една година не трябва да се излагат белезите на слънце; това знам със сигурност, защото десет дена след катоси поставих импланти месец август - отидох на плаж и преди това минах през кабинета на док, за да го разпитам колко време не трябва да пека гърдите на слънце...Нито един слънцезащитен крем няма да ти помогне да ги опазиш...А ако рискуваш - може да се пигментират и да личат още дълго време....
  #957  
Стар 8th May 2008, 11:27
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

На мен докторката ми каза,че мога да се пека,ама да си слагам крем с висок фактор на белезите и на гърдите!

Не са се пигментирали и едва си личат!
  #958  
Стар 8th May 2008, 11:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Благодаря ви мацки
Питам защото съм луда фенка на плажовете и сега като се затопли да знам какво да правя.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #959  
Стар 12th May 2008, 07:06
v.n.g. v.n.g. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте момичета, от известно време чета форума и бих казала, че научих много нови неща,след 4 дни ми предстои операция за уголемяване на бюста.С моя доктор решихме имплантите да са Ментор 300сс, кръгли,среден профил,подмускулно. Мислите ли,че 1 седмица е достатъчна за въстановяване , дали ще мога да се върна на работа
  #960  
Стар 12th May 2008, 07:30
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от v.n.g.
здравейте момичета, от известно време чета форума и бих казала, че научих много нови неща,след 4 дни ми предстои операция за уголемяване на бюста.С моя доктор решихме имплантите да са Ментор 300сс, кръгли,среден профил,подмускулно. Мислите ли,че 1 седмица е достатъчна за въстановяване , дали ще мога да се върна на работа
Всичко е много индивидуално. Може и да успееш да се върнеш на работа, но при всички случаи ще се чувстваш дискомфортно. Ако можеш, отдели си поне 10-на дни. Успех! И да се разпишеш после в темичката за снимките.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.