IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 12th May 2008, 07:42
v.n.g. v.n.g. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

ЗНАМ, ЧЕ ПРИ ВСЕКИ Е ИНДИВИДУАЛНО,НО МОЖЕШ ЛИ ДА МИ КАЖЕШ СИЛНО ЛИ БОЛИ И КОЛКО ВРЕМЕ?
  #962  
Стар 12th May 2008, 07:44
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Няма да те лъжа - боли, особено при подмускулните импланти.
За около 15 дни, а може би и по-рано, ще си ОК. Не го мисли. Просто се нагласи, че те очакват само положителни емоции и много красота. Скоро ще се кефиш на новите си гърди и няма да имаш и спомен за болка!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #963  
Стар 12th May 2008, 09:07
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравей, v.n.g. !!! Поздравления за взетото решение и късмет и много позитивно мислене!!! А относно болката... не е болка за умиране и се контролира с аулин, но си мисля , че поне 2 седмици трябва да се отделиш за възстановяване!!! Аз съм с надмускулно, което е по -безболезнено и по-бързо възстановително . но около 10 дни ми беше дискомфортно и движенията на ръцете ми бяха ограничени и отчасти болезнени!!!
Успех и много усмивки ти желая!!!
  #964  
Стар 12th May 2008, 09:54
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здрасти v.n.g. аз съм със подмуслулно поставяне и съм на 1 месец и 2 дена.Специално при мен болката не беше голяма(или поне не такава каквато очаквах).Трудно е със самата координация на ръцете,в смисъл че изобщо не можеш да си ги вдигаш и това затруднява ежедневието ти.Първите дакажем 10 дена всичко става доста по-бавно-ставане,раздвижване,облича не(аз дънките не можах да си ги закопчея сама до 15 ден).Като прибавим и болките в гърба от спането по гръб(което според мен е по-гадното) някъде към 14-15 ден се чувствах сравнително готова за работа.Успех и от мен.
  #965  
Стар 12th May 2008, 10:11
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Здравей v.n.g. и при мен възстановяването беше по продължително. И не защото ме боляха гърдите а гърба и мускулите над имплантите от лентата която нося все още и спането по гръб. Аз много се и пазех и не съм помествара нищо по тежко от чаша поне 20 дни. Проработих по малксо от 4тия ден но на РС без да си местя сама класьорите и като трябваше да си разместя ръцете да прелистя документ не ми беше никак приятно честно казано. Но пък след 7мия ден нещата се пооправиха и с всеки изминал ден ставаше по-добре. Само гърба ме болеше най много и ребрата нищо друго. Целувки и не го мисли ще мине и ще замине. Важното е резултата да е прекрасен и ти го пожелавам!
__________________
335 сс подмускулно
  #966  
Стар 12th May 2008, 10:28
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравей Дедективче, как си , мила? Как са непокорните ти гърди? Има ли положителна промяна? Слезна ли до разреза гърдата ти?
  #967  
Стар 12th May 2008, 10:29
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

На снимката твойте ли са? Изглеждат чудесно със сутиен ако са те....
  #968  
Стар 12th May 2008, 10:30
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Не мърдат мила, както си бяха от първия ден така си и останаха. От масажите формата им е супер по моите представи де, омекнаха и си стоят като мои си, но разстоянието до разрезите си е все същото. Стягам се с лентата правя масажи и чакам още, за сега няма никакъв напредък.
__________________
335 сс подмускулно
  #969  
Стар 12th May 2008, 10:32
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Thomi, относно плажовете лекаря ми каза до година да си пазят белезите от солариум и слънце... Избора е твой дали ще ползваш много висок фактор на слънцезащитен крем или ще си с бански... От детското плажно масло на Нивея с най-високия фактор съм много доволна. Децата го мажа вече 3-та година и си ги прибирам почти бели от море...
  #970  
Стар 12th May 2008, 10:34
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Лошо , Дедективче... Лекара какво казва? Да чакаш или?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.