IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th June 2009, 20:30
loredana loredana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране :)

Никак не сме побъркани. А ти избирай - или със стрии+неграмотна, или със стрии, но поне грамотна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th June 2009, 04:45
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

loredana, обясних вече защо съм сбъркала думата.. повярвай доста съм си грамотна.. проблема е, че сте леко злобни и влизате във форуми за диети и красота, за да избивате комплекси. Това си е лично ваш проблем. Ще помоля, ако някой иска да се включи темата и да говори ПО темата да го направи. Останалите просто четете, записвайте правописните грешки и се възмущавайте. Аз ще отида да проверя в крайна сметка стриИ ли се пише или стриЙ, защото не разбрах
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th June 2009, 08:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Айде моля, няма нужда Нали не мислиш, че си единствената, която от много години не е в България... това никак не е причина, ама както и да е.
И се пише стриИ естествено какво има да му проверяваш- няма в българския език дума, която в многжествено число да завършва на й- правило, което се научава още в първи клас.
Не сме злобни, явно обаче на доста хора им е писнало от поредната тема "стрий"- все пак към 10 ги има във форума.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th June 2009, 08:49
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Не казвам, че съм единствената, но повечето от вас пишат доста често във форума, което все пак те кара да пишеш на български.. не се оправдавам, просто е тъпо да се заяждаш с човек, който дори не познаваш. Но всеки го избива някъде в крайна сметка като не си щастлив от това което имаш си го изкарваш на другите Не знам също като се мислите за толкова високо интелигентни как не разбрахте, че се шегувам след като 15 пъти написах "Аз все пак не разбрах как се пише..." И както повечето от вас предполагам забелязват, не правя правописни грешки масово, което подсказва, че може би не съм толкова глуповата.. Както и да е Аз все още се чудя как се пише думата
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th June 2009, 08:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хубу, продължавай да се чудиш. Ама пробвай и търсачката да ползваш, затова я има, за да не правим по 100 еднакви теми.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th June 2009, 09:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Сбъркала е жената, поправете я и толкова И за шегуването е права - от самото начало става ясно, че се шегува и не мога да разбера защо се връзвате на тая Явна шега.

Авторката пък би трябвало да си редактира най-после заглавието и да не се занимаваме с правопис
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th June 2009, 09:07
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Ivanin, отдавна искам да го сменя, но не знам откъде.. не мога да намеря бутон за редактиране
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th June 2009, 09:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, съжалявам, забравих, че в този раздел не може Пиши едно лично съобщение на liophy и той ще го смени.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th July 2009, 12:52
ikibiki ikibiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Много интересен спор за единственото и множественото число на стриите...всъщност, катосе замислите, ако гадовете се появяваха по една (което за съжаление не е вярно и винаги са множество), тогава нямаше да се водят тези спорове...УВИ...
Аз също имам и то доста, многото мазила не ми помагат особено. Радвам се поне, че по време на бременността ми не се появиха нови, вследствие на упоритото мазане. Най-много ми помогнаха маслата на Икаров, а в една друга тема много се впечатлих от някакво твърдо масло от ший, което възнамерявам довечера да си закупя и да пробвам. Ще информирам за резултати.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th July 2009, 16:17
Аватара на Emanuela Stoyanova
Emanuela Stoyanova Emanuela Stoyanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 28
По подразбиране

хаххах бях зяинтригувана и прочетох цялата тема......не разбрах какъв е начина за премахване на стриите, но поне ми стана ясно как се пише
Стриите се появяват предимно при драстично намаляване на теглото, вследствие на което кожата се разтяга.
Начинът е да се вземат превантивни мерки и тялото да се маже след всяко къпане както и да се правят масажи успоредно със спазването на даден вид диета.
При появили се вече стрии е необходимо поне 2, 3 пъти на седмица да ексфолирате тялото си, за да премахнете мъртвите клетки и омекотите кожата и след баня – винаги крем против стрии -може да се замести и с по-мазен лосион за тяло,богат на витавин Е
Трябва да се обърне внимание и на храните, които се приемат,
да приемаме храни богати на витамин B като: бирена мая, бъбреци, черен дроб, соя, житни кълнове, жълтък, син патладжан, сушени плодове и ядки, спанак, прясно мляко, праз лук, риба, грозде.
Всички те спамагат за запазването на колагена, комуто нарушаване води до появата на тези дразнещи за нас рески-СТРИИ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.