IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd January 2010, 01:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Begemot
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Целувката по главата аз лично я тълкувам като бащински чувства, сякаш този човек иска да се грижи за теб и да те закриля. Странно...
Така е, иска да я закриля от пенисите на останалите мъже. Ако е млада, стройна, хубава .... доста работа, мисля, ще му се отвори. Но аз го разбирам, всички мъже имат подобни закрилнически наклонности към гореописания тип жени.
мда,така е.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd January 2010, 01:54
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Той още не и е предложил неговия,но тръгнал да я предпазва от другите.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd January 2010, 02:55
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd January 2010, 09:27
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd January 2010, 09:30
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Нали знаеш принципа Мойто си е мое, чуждото е общо? и Колкото повече, толкова повече? Щом не разговаря с теб за бъдеще време, гледа да си прави кефа максимално без никаква отговорност, разбира се. Моето мнение е - бягай по-бързо докато не ти завърти главата още повече и не ти разбие сърцето! Потърси си свободен човек, който наистина ще те обича и обгрижва, повярвай ми!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd January 2010, 09:33
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd January 2010, 09:38
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
Нали знаеш принципа Мойто си е мое, чуждото е общо? и Колкото повече, толкова повече? Щом не разговаря с теб за бъдеще време, гледа да си прави кефа максимално без никаква отговорност, разбира се. Моето мнение е - бягай по-бързо докато не ти завърти главата още повече и не ти разбие сърцето! Потърси си свободен човек, който наистина ще те обича и обгрижва, повярвай ми!
Абсолютно съм сългасна с последното ти изречение, но нали знаеш, че винаги има едно но.. Трудно е просто да кажеш майната му, но няма да си слагам край на живота де. Малка съм още.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd January 2010, 09:44
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Правилния ще се появи - желая ти щастие .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd January 2010, 09:51
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Да, много е трудно да кажеш майната му, направи го докато можеш. Всички женени мъже с по-млади любовници говорят, че имат проблеми в къщи, може би наистина имат, но тези проблеми ще имат и със следващата и т.н. В края на краищата гледат само себе си и собственото си его и постилат пътя след себе си със скалпове. Правят го докато могат физически и не спират, каквото прави със сегашната си жена, това прави и със следващата. Затова гледай собствения си живот и започни начисто с някой, опитът си заслужава. По-възрастните чичковци са интересни докато не изгубят интерес към теб, а ти ще страдаш много. Не си заслужава жертвата, а пък и щом питаш тук явно си налапала въдицата вече.Изплюй я докато можеш.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd January 2010, 09:57
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоозначаваспоредвасакомъжвицелунепоглавата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.