IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd January 2010, 22:14
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

по принцип често съм го чувал тва изказване

че българския мъж не струва на фона на тези от европейските държави

некак си те по-бързо топят разстоянието

имат и повече кинти, но тва не е от значение

всъщност мое да се каже, че е от некво значение, щото е сигурност де

та, чувал съм го и от други тва, така че сигурно има неква истина
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd January 2010, 22:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от starazagorkata
..имах в предвид българските мъже! Много са срамежливи.
Аз нямам такива наблюдения,даже напротив Пък и това няма нищо дбщо дали са в БГ или не,българина си е българин и по-скоро се отнася до характер,манталитет и възпитание
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd January 2010, 22:30
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Jolifille, не съм съгласна донякъде. Хората като заминават за чужбина след определен период от време се променят изключително много и често приемат навиците и културата, които предлага новата им държава. Повечето българи които познавам в чужбина, нямат нищо общо с това което бяха докато си бяха в България. Но разбира се зависи колко време и как си живял там.

Специално за мъжете, може да са всякакви, но предпочитам българите. Има нещо по-свободно в тях, което много ми харесва. Чужденците доста често имат различен подход и не знаят как да се отнасят с жените според мен. НО естествено зависи и за коя държава говорим. Айде, че се отнесох...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 2nd January 2010, 22:38
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {*faith*}
Повечето българи които познавам в чужбина, нямат нищо общо с това което бяха докато си бяха в България
Повечето българи като видят парички и фамилията си забравят
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd January 2010, 22:44
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Така е, забелязвам една тенденция в чужбина - да се убием от работа и да съберем парите в буркани. Много от хората, буквално не правят нищо друго освен да работят и да изкарват пари. Вярно е, повече са отколкото ще изкараш в България, но в България можеш да живееш доста по-щастливо. Общо взето сме си купонджийска страна . По-малко работа, повече парти.

Това е мега , така че спирам да спамя темата на момичето.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd January 2010, 22:50
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Забавно казано, jolifille

{*faith*}, логично е, че ще са различни в чужбина, ако имаш предвид "различен от простак" , няма кой да те приеме простак и да те търпи. А и няма с кой да си споделяш простащината, нямаш поле за изява А тея, които си остават простаци, няма да ги познаваш в чужбина.

Но стига глупости, какво значение има кой-къде е роден, ясно е, че някои нации са по-темпераментни, да го наречем, ние най-много се сравняваме с испанците, но всъщност те са много по-по... и по от нас.

И всяка от вас може да е срещала 1000 мъже, супер, но мъжете са към 3 милиарда, така че определенията за определена нация са доста безпочвени и се основават на 5 срещи с 3 човека, които на всичко отгоре, ако са американци, са били американци, чиито бащи са доплавали от Испания, долазили от Мексико или паднали от дървото в Мадагаскар Толкова за "чужденците често имат различен подход" - всеки човек има различен подход, не, че е чужденец или сомалиец.

И кое в подхода на "повечето българи" ти харесва, faith, явно познаваме различни маси от българи.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd January 2010, 23:12
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Ivanin, явно не съм се изказала правилно. Не толерирам простащината, напротив. Честно казано аз познавам много малко българи от обществото Чалга. И казвам обществото Чалга, като не визирам хората които слушат тази музика, а хората на които живота е чалга - алкохол, жени и бяло. Всички жени се оплакват колко са зле мъжете, обаче кои мъже? Ако една жена търси чичко-паричко в някоя чалга дискотечка, облечена по коланче, няма как да очаква правилното отношение.

Имам приятели, даже бих казала огромна част от приятелите ми мъже изобщо не се доближават до думата простак. Просто ние българите сме по-свободолюбиви и понякога изпадаме в крайности. Но предпочитам така, отколкото да трябва да комуникирам с хора на които деня им е разпределен до последната секунда и правилата се спазват с цената на всичко. Както и да е... това си е мое мнение.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 2nd January 2010, 23:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не се хващай за думата, въпросът е, че със сигурност хората се променят в друга среда и какво значение има, че българите са различни в чужбина, всеки се нагажда според средата. Тоест почти всеки, някои упорито искат средата да се нагоди според тях
И така просто ми беше интересно какъв е извода, че човек се променял като отиде някъде другаде, което е явно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd January 2010, 23:36
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Отговори с цитат
  #50  
Стар 2nd January 2010, 23:41
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

OK, хора аз ще поизтрия малко първите си коментари, защото последното нещо което искам е да създам проблем на човека. Светът е малък, а съфорумци много.. не искам да рискувам. Даже си права нова регистрация - нова година, ново начало До скоро!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоозначаваспоредвасакомъжвицелунепоглавата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.