IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 11th October 2008, 12:06
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета. Тази седмица му бях отпуснала края, но сега се завръщам с нови сили и цели. Радвам се, че всички пишете и спазвате режимите си. Успех и

brumbrum имаш моята подкрепа. Това, което правиш не е хубаво, но ще ти помогнем да се справиш. Красченце ти е дала добри съвети. Успех.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 11th October 2008, 12:12
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Цитирай:
Цитирай:
kras4ence написа:
закуска- 1ябълка;
обяд- 1 мляко на "Фибела" с фибри и ягода(честно казано го ям за първи път, защото усещах, че няма да ми хареса и едва го изядох- ужасно е)и сандвич с кашкавал;
следобедна- ябълка;
вечеря -преди малко - 20гр. кашкавал
На мен ми се струва прекалено малко... Тея ябълки само са ти промили стомаха,без да те заситят ,млякото ми се струва без никаква хранителна стойност,само консерванти, сандвичът поне ти е дал малко енергия,но стават прекалено много въглехидрати от хляба+мазнини от кашкавала,нещо се губят протеините,а после пак с тая ябълка си си подула корема. Можеш да добавиш 1 яйце към сандвича и 1 към вечерята,аз сандвичите понякога си ги правя с извара и кашкавал и стават много приятни,понеже така ми е малко гадно само извара да ям...а иначе яйцата са ми най-приятният белтък,затова тях си хапвам,малко ми е трудно да вмъквам всекидневно и месо в храненията си.
Благодаря ти, мила! И аз така си мислех, въпреки че не се замислих за въглехидратите. По принцип обичам месо и току що наваксах- цяла консерва пастет
Отговори с цитат
  #93  
Стар 11th October 2008, 12:15
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Аз само да се поправя - млякото не беше "Фибела", а "Активия", но както и да е пак е ужасно. Иначе предпочитам "Фибела" 2%.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 11th October 2008, 12:16
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз,ако изям цяла консерва,ще трябва да отиде и цял хляб +масълце,затова избягвам. Оф,ти поне си добре,че ти идва отвътре да хапваш месо,ами аз само в рядки случаи се сещам от колко време не съм яла и хапвам нещо...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 11th October 2008, 12:34
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Доколкото разбирам(пък и видях в друга тема) ти си и малко болна и съвета ми е ако имаш възможност си направи телешка супа, изпий за целия ден 4пак. Тайлол хот и преди лягане изяж един грейпфрут. Аз така се предпазвам от настинки през зимата- вечер задължително с грейпфрут под ръка. Всички покрай мен са болни, а аз съм единствената незасегната от този смотан вирус (и ако някой ми каже, че Девите не се грижат за здравето си....)
Отговори с цитат
  #96  
Стар 11th October 2008, 12:54
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ооо,и аз съм твойта зодия,миличка !
Да ти кажа първоначално малко се шашнах,като прочетох "болна",щото си помислих,че за някакво хранително разстройство или сериозна болест ми говориш...
Иначе аз обожавам грейпфрути! Само чакам да излязат на пазара по-сочните и по 1-2 си хапвам с кеф на ден.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 11th October 2008, 16:11
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Извинявай, че съм те стреснала. Но помислих, че си настинала.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 11th October 2008, 16:17
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Да,правилно си разбрала,както си бях добре и вчера и днес супер зле станах,не съм ходила на личната лекарка,че тя все някакви глупости ми изписва,карам го на чайчета и храна,която ми дава повечко енергия,дано не ме държи много...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #99  
Стар 11th October 2008, 16:20
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Няма да те държи. Пий тайлол и пребори вируса
Отговори с цитат
  #100  
Стар 11th October 2008, 16:22
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

аз май го обърнах на чат , ама да кажа само, че така се нахраних с този пастет, че още и не мисля за никаква храна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.