IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 11th October 2008, 16:36
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

kras4ence, ioni мерси за подкрепата и съветите

MILI, извинявай, ако е прозвучало грубо просто докато пишех съобщението малко се бях ядосала от друго нещо и явно ми е повлияло. Наистина знам колко и какво трябва да ям, лошото е обаче, че малко теорията ми се разминава с практиката
Отговори с цитат
  #102  
Стар 11th October 2008, 17:32
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Споко, скъпа, с теб сме. Не я прави тази грешка да ядеш по 1път на ден. Аз я правих, но като започнах да пиша тук се отучих. И както Иванин се подписва- не питай старило, питай патило.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 12th October 2008, 10:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро момичета! Много се бунтувате нещо тука Да ви кажа аз май съм най-несериозната от всички нас, но най-после ми дойде и пристапите за въглехидрати ми спряха Някой ме беше питал дали не ям много малко.. да ви кажа когато устискам да ям по толкова се чувствам добре, а когато ям повече се чувствам подута и ми е тежко. Аз винаги ям, когато се чувствам гладна така че не се притеснявайте за мен. - немога да гладувам
Вчера съм хапвала бадемки 1 пакет, 1/2 кисело мляко, 2 средни пилешки шницела и 200гр. млечна салата за цял ден. Спукаха ни от работа
Днес съм почнала деня с малко печено кашу и 2 банана.
Това беше от мен! Успешен и усмихнат ден ви пожелавам

П.П. kras4ence: Гордея се с теб, много добре се справяш с менюто си вече. Има нужда от още подобрения, но то на всеки има нужда. Важното е да се чувстваш добре. Успех!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 12th October 2008, 11:01
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте и от мен ,малко ме нямаше тези 2 дни Ред ми е да се похваля : вчера сестра ми си дойде (не я бях виждала 3 седмици) и беше като гъмната ....Неможа да повярва,че това съм аз... Дали е от многото време,в което не сме се виждали ,незнам,но....каза ,че ужасно много съм отслабнала (а кантарът продължава да показва САМО минус 2,5кг. вече 5-ти ден ). Добре,че поне ми вдъхна малко кураж с това си изказване,защото май бях на път да се разочаровам и да зарежа всичко... Та за днес менюто ми е следното :
закуска-обезмаслена извара с яйце и маслини
обяд-пилешка пържолка с гъбки и топено сирене
междинна закуска -5-6 сурови бадемчета
вечеря-супичка със свинско месце
2 литра вода
Отговори с цитат
  #105  
Стар 12th October 2008, 11:46
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

И аз бих се отказала, но идеята е да не се теглим всеки ден на кантара мила Добре се справяш!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 12th October 2008, 12:29
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
И аз бих се отказала, но идеята е да не се теглим всеки ден на кантара мила Добре се справяш!
БЛАГОДАРЯ ТИ
Отговори с цитат
  #107  
Стар 12th October 2008, 14:57
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте менюто ми за днес е:
- кисело мляко с мюсли + мляко с нес
- пилешка пържола + малко краве сирене
- мляко с нес
- за вечеря предполагам, че пак ще е пилешка пържола

Опитвам се да се върна към НВД, само че май прясното мляко ми идва в повече...ще се опитам да го намаля.. И за да изпреваря въпросите - не обичам зеленчуци, затова не ги ям
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12th October 2008, 15:48
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brumbrum
Здравейте менюто ми за днес е:
- кисело мляко с мюсли + мляко с нес
- пилешка пържола + малко краве сирене
- мляко с нес
- за вечеря предполагам, че пак ще е пилешка пържола

Опитвам се да се върна към НВД, само че май прясното мляко ми идва в повече...ще се опитам да го намаля.. И за да изпреваря въпросите - не обичам зеленчуци, затова не ги ям
brumbrum добре е, че си решила да си промениш начина на хранене. Евала и успех. Стискам палци и те подкрепям, както и всички останали.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 12th October 2008, 19:42
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Здравейте и от мен. PUPA, brumbrum, браво на вас, но спорес мен плодовете и зеленчуците липсват. Не че моето меню за днес е на висота- мусака, пил. филе, топ. сирене, но и маслини (те всъщност какво са- плод, зеленчук, цитрус...), ябъла и грейпфрут
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12th October 2008, 19:44
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Между другото писах на админа за таблицата, която искахме да си направим, писа, че ще направи темата важна, но нещо неразбрах за таблицата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.