IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th September 2008, 14:52
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
ще се радвам да се появи друг такъв, с който да си кажеме "да, много яко беше", а не някое момиченце зад минитор, което никога не е било и няма да отиде на подобна проява
Не се сдържах да пиша пак. Аз не съм казала нищо лошо за него, не знам как го извъртя, дори ти казах, че мои познати дадоха само положително отзиви. Просто ме дразни начинът , по който говориш за това... Все едно си някоя тийнейджърка, която е отишла на концерт на Пайнер, или пък любимият й изпълнител й е дал автоград на цицата. Направо ще рече човек, че си отишъл на нещо недостъпно и бленувано за повечето хора. Вярно, че толкова известни изпълнители не идват всеки ден в България, но в крайна сметка всеки би могъл да отиде, друг е въпросът, че не всеки иска. Не знам това дали беше за мен насочено или беше продължение на съвета ти към някого да си слуша Тието от плейъра, но е неподплатена хвалба.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тиесто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.