IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2008, 13:46
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране Дали е използвач?

Говорят ми че има свестни мъже, е аз що не мога да попадна на такъв?? Историята е следната и я споделям защото незнам кво да правя...Знаем се с въпросния човек от 2 години. Ходим от година и половина, като половината година не беше сериозно ходене щото му казах че няма да спа с него така че може да излиза и с други. Непрекъснато ми повтаряше че секса не бил важен и не бил с мен за секс, така че нямал да излиза с други. О 1 година уж по-сериозно взехме да ходим. Наистина и по-влюбено почна да се държи. По някое време замина за чужбина, плака, каза че го е страх че ще го оставя. След 2 месеца разделени, намери работа и на мен при него за да сме заедно. Не живеем заедно и не сме живели, защото работата ми е такава, детегледачка съм и живея със семейството. Миналия септември сварих 4е чати с бившата си, за която ми е казвал че много се обичат, но не могат да са заедно защото той е ром, а те българка. То и аз съм българка де, ама не ми е проблем да го искам за семейство нали?? Та попитах кво си чати с нея, той каза че ако искам мога да проверя защото било чисто приятелски. Видях - питаше я дали още го обича, като не ми 4атеше или му чатеше само 10 минути и държеше сметка защо не му чати, а ако той се наложеше да спре чата,обясняваше и се че ще яде че незнам кво си и незнам що си и за тва няма да може да и чати близките 10 минути. Тва е само малка част от чата, защото той като видя как реагирам на това, не ми даде да гледам повече. Исках да го оставя тогава, плака че без мен не можел, аз съм му богинята. Оправда се че я питал дали го обича още за да и се подиграе, държал и сметка що не му чати сигурно щото само тя била в чата и като си тръгнела той щял да ску4ае. Каза че никога не я е обичал а казал така в началото за да ме впечатли че е чувствителен. Тея дни какво стана дума, почна да разправя че тя не знаела за мен, като чатели,а първоначално ми каза че тя знаела,но му досаждала. сега пък каза че тя не му досаждала защото ако му досаждала той можел да я блокира, просто му било кеф щото чател с приятел. Е да,ама един път едно друг път друго и аз сега започвам да си мисля че е тръгнал да се жени за мен защото друга освен ромка не го приема, ама той пък не си пада по ромки. Какво да правя? Бременна съм, мога и сама да си гледам детето, тва не е проблем. Прави сметка как ще развиваме общ бизнес с моите и неговите пари които вадим тук, ама аз как да знам че не е с мен само за това и защото жените по които си премира не го искат????
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th April 2008, 13:27
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Много просто-лъже те и ще продължава да те лъже. Всичко това е само прах в очите. Оттам нататък ти си прецени какво би жертвала за такава връзка, ако я искаш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th April 2008, 13:49
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ако само си чатят, няма страшно. И ние тук си чатим, па засега не сме залитнали по чуждо (бившо)
Друга е работата обаче, щом сте по чужбина и щом си бременна от него. При всички положения си мисля, че брака е добро решение, не само с оглед на това, че е ром или не, а заради детето. Това дали си българин, ром, турчин си е все тая. любовта не познава граници, раси, възраст. А да си самотна майка не е лесно, а най-малкото е, че детето се нуждае и от двама ви. След като твърди, че те обича и след като крои планове за бъдещето ви (семейният бизнес) може наистина да иска да е с теб. Помоли го да е сдържан в писанията си с бившата, защото това те наранява. Ако наистина те обича, ще те послуша.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th April 2008, 14:20
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

абе...цигански му работи...
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th April 2008, 14:24
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

абе...цигански му работи...


Е това беше грубо!Може да не е българин но та има прекрасно сърце!И разсизъмът в случая е направо излишен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th April 2008, 14:31
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Не влагам нищо расистко. Такъв е изразът. Естествено, че ако си циганин/ром, не значи, че си лош човек и не си достоен за уважение.
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th April 2008, 14:34
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Извинявай може би не съм те разбрала правилно,ама все пак никък не беше уместно в този случай този израз.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th April 2008, 14:38
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Може би си права..но поведението на този мъж напълно ми се покрива с израза, който употребих и смисъла, който влагам в него...
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th April 2008, 14:44
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Те и повечето от българските мъже го правят това и нищо ,че дори са женени че и с по 2 деца.Ама не викаме Еди каква си работа.Но момичето само сподели и искаше съвет.Лично аз не смея да и дам такъв защото :На чужд гръб и 100 тояги са малко"(ето това е по-уместно)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th April 2008, 15:00
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Ама не викаме Еди каква си работа.
Аз викам, пък съм чувал и много други да викат. Майка ми обучава и ромчета и съм повече от наясно, че от ром до ром има разлика, както и от "българин" до българин. Спорът е безсмислен и наистина не е по темата. А момичето бих посъветвал с такъв да не се занимава..Егати, тя е бременна, вместо да е безумно щастлив и да мисли само как да и е добре, той с някакви чатове се занимава, чуди се какви да й ги говори само за да замаже положението.."Богиня" му била, е така ли й го доказва- като чати с бившата сии пред нея и я пита дали го обича, за да се "подиграе"..Да бе да...
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далиизползвач
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.