IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th September 2008, 17:08
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Да и аз сигурно мога да намеря отвратителна снимка на Анджелина Джоли, но въпреки това хората я харесват. Твърде глупав аргумент, тя беше обявена за такава певица отдавна и преди да си бръсне главата, но не мисля, че е нужно да го обяснявам като на деца.

Това, че за теб не е нищо особено не променя факта, че е най-великият DJ Както казах и за мен BMW-то не е нищо особено ама върви да го ева...
каза Всевишния, който определя кое е факт и кое не
а ние сме чадата негови, на които той естествено говори с присъщото за него пренебрежение
дълбок поклон
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th September 2008, 17:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin

Това, че за теб не е нищо особено не променя факта, че е най-великият DJ
Според кой е най-великия?Според теб може, според други може да е някой друг.Факт е обаче, че в имащата се за най-популярна класация за DJ в света DJ MAG TOP 100 Тиесто от 2004-та не е бил No1.Това обаче е само една класация, която според мен няма изобщо нищо общо с това колко добър DJ си.На мнение съм, че тук в България има такива DJ, които на един конкурс с ясни правила биха направили Tiesto, както и много други сами да си говорят.
Защо обаче ги обявяват за No1?Просто защото те не са DJ, а индустрия!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th September 2008, 17:20
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Иванин - "Мнозина искат да минат за хора с вкус, като отричат постоянно. Но истинският вкус се позвнава само по това, което той утвърждава."
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th September 2008, 17:20
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
тук в България има такива DJ, които на един конкурс с ясни правила биха направили Tiesto, както и много други сами да си говорят.
Защо обаче ги обявяват за No1?Просто защото те не са DJ, а индустрия!
Абсолютно.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th September 2008, 17:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

По същия начин сигурно има момчета, които като се съберат биха направили Арсенал смешни, но кой му пука ? Арсенал си е Арсенал, Шумахер си е Шумахер и по същата логика може би както се досещате Тиесто си е Тиесто.
Най-великият според мен, според съседа Ванката и според милиони по света, нашите DJs предполагам са правили много по-големи хитове, но рзбирш ли те не са индустрия и няма кой да ги чуе Естествено всичко е въпрос на мнение, темата едва ли за хулене, по-скоро е за феновете на Тиесто. А ако става въпрос - момчето не е започнало с незаконен бизнес или с баща милиардер, започнало е както теб, Reason, така че сам си е постигнал прякорът му да стане индустрия Това му се признава.

Моля, не мърсете темата, както беше загатнато в началото от един от замърсителите
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th September 2008, 17:33
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
тук в България има такива DJ, които на един конкурс с ясни правила биха направили Tiesto, както и много други сами да си говорят.
Защо обаче ги обявяват за No1?Просто защото те не са DJ, а индустрия!
Може да е индустрия, но какво от това? Темата е за хората които слушат тиесто, не е задължително всеки който по някакви причини не харесва музиката да поства тук.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th September 2008, 18:34
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Айде стигa се кaрaхте за глупости! В последно време освен дa спорите друго не прaвите.
За едни въпросния е велик, за други е никой. Колкото едните сa прaви, толковa и другите.
Бъдете толерaнтни спрямо мнението нa хорaтa! И никъде не пише, че трябвa дa се пишaт сaмо положителни коментaри и мнения, всеки е свободен дa си изкaже мнението културно и възпитaно.
В случая товa е нaпрaвено, от тaм нaтaтък товa, че нa някой не му изнaся си е сaмо негов проблем и остaнaлите определено не ги вълнувa, товa, че някой си не може дa приеме чуждо мнение!
Кaто искaте дa се пише сaмо коментaри в защитa нa Тиесто, нaпишете в заглaвието нa темaтa "сaмо за фенове", до тогaвa всеки ще имa прaво пише против, щом имa искa!
Амaн от безсмислени спорове!
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th September 2008, 18:52
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране


Точно твоето мнение е безсмислено, скъпа, хем приканваш към толерантност, хем сме имали право да говориме глупости Който не харесва дадена личност, просто не ходи на концертите й, не е нужно да се плюе в разни форуми, скъпа. Както можеш да забележиш, понеже можеш да четеш, темата не е "харесвате ли Тиесто", темата е за един въпросен концерт, очакван от хиляди, не са нужни сарказми в нея, а щом се появи сарказъм е напълно логично да се появи реплика, от там да се появи дуплика и после квесторите в залата да се опитват да запазят реда
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th September 2008, 19:15
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
нашите DJs предполагам са правили много по-големи хитове
Ще ми се много да внеса едно много голямо уточнение, както за теб така и за всеки който го бърка това:
DJ-я няма нищо общо с "правенето" на музика.DJ-я пуска музика!Именно за това всичките тия класации са ми смешни, защото това да оцениш кой е най-добър DJ, трябва да си слушал всички!Как ще успееш да чуеш всички в света не ми е ясно, но ми е ясно това, че Тиесто като DJ не е нищо повече от да речем DJ Dimo.Слушал съм и двамата и съм видял и чул кой на какво е способен.Смело го заявявам - като DJ Димо е по-добър от Tiesto!
Monique, някъде и някога да съм казал или написал, че не харесвам музиката на Тиесто?До 2003-та година му бях луд фен.Просто след този период погледнах по-иначе на нещата.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th September 2008, 19:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Reason, само че едно е да пускаш музика, друго е да пускаш авторска музика и свои миксове, друго е да пускаш албуми на пазара изцяло с твои миксове, това е разликата при Tiesto, в България всякакви всезнайковци пускат музика, не ми обяснявай какво правел DJ-я, както Моник ти каза не е задължително всеки, който не го харесва, да поства тук (доколкото знам сме СЛЕД 2003 година, следователно не го харесваш? ).
Така сега очаквам да пише някой, който на 17 ще бъде в зала Фестивална, а не в барчето на бира и цацка, естествено както каза милата Сикрет всеки има мнение, но тук аз ви моля (вълшебна думичка) да не показвате интиликтуалнуст.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тиесто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:21.