IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th September 2008, 19:24
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: TIESTO - DJ Номер 1 в София 17 септемри зала Фестивална

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto_17_September
И между другото, ако има навит да се организираме повече хора, аз съм от Варна, ако има съграждани тук да пишат. Тези партита се правят с голяма компания!
май по този въпрос никой не се изказва
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th September 2008, 19:34
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Reason, само че едно е да пускаш музика, друго е да пускаш авторска музика и свои миксове, друго е да пускаш албуми на пазара изцяло с твои миксове, това е разликата при Tiesto
Това, че пуска собствена музика няма нищо общо отново натъртвам с уменията му като DJ.Дали ще е собствена или друга няма никакво отношение отностно това какво правиш зад пулта.
Не, че има някакво значение, но колкото Тиесто пуска собствени парчета, толкова пускаме и аз и Димо и Пачо и Пепо.Просто като ходиш по партитата не го знаеш, защото не си ги слушал.Много музика правим, но малко от нея излиза и не защото не е добра, а защото реалността в България е съвсем различна.Не случайно Chus пита Пепо, защо след като парвим такава музика и можем да правим такива партита не сме успяли да се наредим до световните имена.Това обаче е съвсем друга тема.

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
(доколкото знам сме СЛЕД 2003 година, следователно не го харесваш? )
Това, че сме 2008-ма година ми пречи да го харесвам ли?
Пак си го харесвам човека, но погледнах от друго ъгълче на нещата и в момента съм много по-голям реалист.

Има толкова много добри DJ, че ти е бедна фантазията.Просто хората нямат гърба на някои.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th September 2008, 19:42
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

За последно - Тиесто чий гръб има ? Както казах сам си е постигнал всичко, просто се е родил в Холандия, не в България. Стига толкова.

Maria, ами аз ще ходя, но си имам други хора и затова не отговарям на човека
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th September 2008, 19:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

По именно и по години ли да ти ги извадя лейбълите, промоутърите, дистрибуторите, PR-ите, мениджърите, спонсорите, саунд инженерите, композиторите, изпълнителите, с които е разботил и работи, за да е това което е в момента?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th September 2008, 19:51
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Точно така - работил, защото той е работил, защото е започнал без спонсор и без PR. Не ми ги вади и сам мога да ги намеря. Логично е, че след като има талант при него са дошли мениджърите. Защо не дойдат при теб тези същите ?
Който иска прави нещо, но който МОЖЕ постига, така че не пиши като завистлив DJ, ако те кефи го слушай ааайде стига.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th September 2008, 19:58
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Точно така - работил, защото той е работил, защото е започнал без спонсор и без PR.
Всеки започва от 0 и си остава такъв докато не дойдат правилните хора.

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Защо не дойдат при теб тези същите ?
Защото в България няма сцена!Би ли продавал хаус на чалгар?

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Който иска прави нещо, но който МОЖЕ постига, така че не пиши като завистлив DJ, ако те кефи го слушай ааайде стига.
Искаме и го правим, можем го и ще го постигнем, но не и в България, поне не в близките 5 години.Поне толкова според мен трябват, за да се извърти чалгарското поколение, чалгата да си иде там от където е дошла - по кръчмите.Изобщо не завиждам на човека.Просто той само с едно е повече от многото DJ на този свят - имал е късмет!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th September 2008, 20:04
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Точно така - работил, защото той е работил, защото е започнал без спонсор и без PR. Не ми ги вади и сам мога да ги намеря. Логично е, че след като има талант при него са дошли мениджърите. Защо не дойдат при теб тези същите ?
Който иска прави нещо, но който МОЖЕ постига, така че не пиши като завистлив DJ, ако те кефи го слушай ааайде стига.
Иванин, ти да не си пиеш кафето с него, че знаеш дали е имал гръб или не и дали сам си е постигнал всичко? Сега сигурно ще ми кажеш, че и Шумахер е Шумахер, защото просто е бил много талантлив
Сега, ако ми говориш за световно известен писател мога и да се се съглася, че само от таланта зависи (и пак не винаги е така), но за такива Имидж фигури всичко опира до финансовите възможности на семейството, а после зависи всичко от спонсорите.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th September 2008, 20:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

По темата Тиесто - ето ти перфектен пример за униклно фалшиво изпълнение - http://www.youtube.com/watch?v=BZmE3fUKU5U
Слушай след 4:28!

Ама пък ся сигурно той няма да има нищо общо с изпълнението на цигулката.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th September 2008, 21:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

strangenick2, старая се да знам историята на хората, за които говоря И не, просто защото не пия кафе. За Шумахер не ме интересува особено, не съм му фен.
Уникални хора рядко се срещат, както казах има много момчета, които да заместят всеки футболен отбор, но те не играят футбол или просто няма място за 100 души 1 отбор, там има само 11 титуляра. По същия начин явно има място за Тиесто горе, явно той в момента ще се продава, той ще се слуша, той ще печели, другите НЕ печелят толкова, логично - явно по-малко хора ги слушат, нормално - лоша реклама/липса на талант и работа.
Сега ви оставям с The Sound of Tiesto , сигурен съм, че всеки тайно слуша по нещичко
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th September 2008, 09:22
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Съжалявам за !
Пич, ти на кой свят живееш незнам. Айде слез първо малко на земята и тогава ела да развиваш философските си трактати. Като започнеш ти да правиш и продаваш музика в България, тогава се изказвай толкова компетентно за това кой имал талант и кой нямал, кой имал PR и кой не... От страни всеки знае да дава оценки и акъл...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тиесто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.