IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th September 2008, 15:02
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

уфф да бе...ами да направят някоя работа и за деца!ей така да работят докато не ходят на градина

все повече хора прибягват до услугите на детегледачки
ето шефката ми например много рано след като е родила се е върнала на работа и оттогава все детегледачки гледат децата й...
даже сега наскоро търсели нова и малката била заедно с нея на интервютата да си харесала бавачка
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th September 2008, 15:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
ето шефката ми например много рано след като е родила се е върнала на работа и оттогава все детегледачки гледат децата й... даже сега наскоро търсели нова и малката била заедно с нея на интервютата да си харесала бавачка
Както сама спомена обаче, това е приоритет на "шефките"... тоест със същия успех може да си даде човек детето на частна детска градина, стига да има парите обаче
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th September 2008, 15:09
peach peach не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 105
По подразбиране

И в частните градини се разболяват и пак звънят на родителите,дори понякога са по претенциозни от държавните. А за фифансите и сега хитреят двойките На приятелката ми къщата която е семейното жилище се води на бащата на сина,макар че сина я купи и така тя няма да има право на претенции при евентуален развод А като остарее бащата чрез дарение я дава на сина и жената с пръст в устата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th September 2008, 15:43
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
ето шефката ми например много рано след като е родила се е върнала на работа и оттогава все детегледачки гледат децата й... даже сега наскоро търсели нова и малката била заедно с нея на интервютата да си харесала бавачка
Както сама спомена обаче, това е приоритет на "шефките"... тоест със същия успех може да си даде човек детето на частна детска градина, стига да има парите обаче
да де,споменах го като факт само
не че съм "за" и посочвам това като решение на проблема
та така де...пак се връщаме на жените-домакини и работещите майки
другите просто не ги мисля-те или са с предбрачен договор или са си с детегледачки
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th September 2008, 17:54
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране

За новия кодекс съм,дано да стане реалност!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th September 2008, 19:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peach
А за фифансите и сега хитреят двойките На приятелката ми къщата която е семейното жилище се води на бащата на сина,макар че сина я купи и така тя няма да има право на претенции при евентуален развод А като остарее бащата чрез дарение я дава на сина и жената с пръст в устата
Ми не е точно така ама карай.Единственото нещо което не може да се оспори това е покупко-продажбата.Ако се стигне до подоbно \"приятелката \" ти има доста варианти освен с пръст в уста
.А дали ще се разделите като нормални хора и ще се разберете не зависи от никакви закони и никакви закони не помагат ако е обратното
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th September 2008, 19:58
peach peach не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Ако единия от двамата получава след брака дарение дали под формата на пари или имот,то си остава единствено негова собственост.
Както и да е това го дадох като пример че дори сега при нормален брак пак има начини придобитото след брака да не е общо.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th September 2008, 20:16
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

е ако жилището е закупено преди брака,жената няма как да претендира да има част от нея
вече ако е закупено имущесвото по време на брака се дели вече
и както каза misheto7 ако решат хората да се разделят "културно" или да правят панаири вече е друг въпрос
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Краятнасемейнитевойни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:01.