IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2005, 13:35
jozefina jozefina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: oт град като Балкана древен и млад
Мнения: 6
По подразбиране Един въпрос

Искам да попитам,от каране на колело отслабва ли се и къде?Мерси предварително
__________________
Бутилката е празна,поръчвам и готово,сърцето ми е празно,къде продават ново?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2005, 17:41
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

отслабва се
крака, дупе, дори и коремче......
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th July 2005, 19:34
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Не се отслабва. Може да се отслабне, ако към него се прилага и подходящ хранителен режим. Но ако калориите ти са в повече, може да си въртиш до утре, и пак няма да отслабнеш. А къде се отслабва - ами по - принцип навсякъде, но някой хора губят мазнини по - лесно от някои части на тялото, отколкото от други, така че това си е индивидуално.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st July 2005, 11:57
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

ти ще кажеш че не се отслабва.
ОТСЛАБВА СЕ....за какво са го сложили там, за украса ??
Щом нещо те кара да се задъхваш и да се потиш, значи се отслабва.
Ето просто и елементарно обяснено. Тва е все едно да ми кажеш че не се отслабва от тичането.
Етествено е че когато искаш да сваляш килограми, трябва и да имаш добра диета, която да спазваш. Тя е най-важна. Заедно с диетата колелцето и други аеробни упражнения, можеш да отслабнеш.
Каквото и да искаш да правиш, било то отслабване или трупане на маса, трябва да имаш хранителен режим.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th July 2005, 08:55
jozefina jozefina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: oт град като Балкана древен и млад
Мнения: 6
По подразбиране

А какво представлява този хранителен режим?Аз искам да отслабна малко в дупето и мноого в корема,защото има някой излищни мазнини по него,а е време за море.И още нещо да попитам.Има една реклама със едно дето си прибират коремите и една жена казва името на нещо за отслабване(Калорекс се казва),и се питам дали ще има ефект ако го взема.
__________________
Бутилката е празна,поръчвам и готово,сърцето ми е празно,къде продават ново?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th July 2005, 09:16
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _root
ти ще кажеш че не се отслабва.
ОТСЛАБВА СЕ....за какво са го сложили там, за украса ??
Щом нещо те кара да се задъхваш и да се потиш, значи се отслабва.
Ето просто и елементарно обяснено. Тва е все едно да ми кажеш че не се отслабва от тичането.
Етествено е че когато искаш да сваляш килограми, трябва и да имаш добра диета, която да спазваш. Тя е най-важна. Заедно с диетата колелцето и други аеробни упражнения, можеш да отслабнеш.
Каквото и да искаш да правиш, било то отслабване или трупане на маса, трябва да имаш хранителен режим.
И от тичане не е задължително да се отслабва. Прочети внимателно какво съм написал. Нали и аз казах, че се отслабва от хранителният режим.
А това за потенето и задъхването е несериозно.
Какво ще стане, ако се скъсваш да въртиш на колелото, но въпреки това превишаваш дневните нужди от калории? Ами ще качиш кила, ето какво.
На така зададен въпрос не може да се отговори еднозначно с "отслабва се" или "не се отслабво".
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th July 2005, 19:09
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

Съгласен съм, че ако хавпаш повече отколкото изтгаряш е практически невъзможно да свалиш кила. Но качените кила ще са мускулна маса, не мазнини (не говоря за прекомерно хапване от типа 7 000 Kcal/ден). А по-големите мускули горят повече калории, което подпомага изчистването. И двамата сте прави, зависи откъде го погледнеш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th July 2005, 10:45
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Цитирай:
Първоначално написано от _root
ти ще кажеш че не се отслабва.
ОТСЛАБВА СЕ....за какво са го сложили там, за украса ??
Щом нещо те кара да се задъхваш и да се потиш, значи се отслабва.
Ето просто и елементарно обяснено. Тва е все едно да ми кажеш че не се отслабва от тичането.
Етествено е че когато искаш да сваляш килограми, трябва и да имаш добра диета, която да спазваш. Тя е най-важна. Заедно с диетата колелцето и други аеробни упражнения, можеш да отслабнеш.
Каквото и да искаш да правиш, било то отслабване или трупане на маса, трябва да имаш хранителен режим.
И от тичане не е задължително да се отслабва. Прочети внимателно какво съм написал. Нали и аз казах, че се отслабва от хранителният режим.
А това за потенето и задъхването е несериозно.
Какво ще стане, ако се скъсваш да въртиш на колелото, но въпреки това превишаваш дневните нужди от калории? Ами ще качиш кила, ето какво.
На така зададен въпрос не може да се отговори еднозначно с "отслабва се" или "не се отслабво".
ами да , основата е храненето, но зада може да се получи желаното тяло, трябва и спорт нали ? фитнес, бягане, колелце, такива работи..... колелото и бягането спомагат за отслабването, за това ти казвам че СЕ отслабва с тях. То е естествено че няма да отслабнеш. ако 30 мин караш колело и след това излезеш и си купи 2 баници и 1 сладолед...... но все пак се отслабва
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2005, 11:54
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Абе момичето ви попита един простичък въпрос и вие започнахте да разтягате локуми като студент на изпит!!!
Ето и простичкия отговор: ДА, отслабва се!
Аз като карам колело след това усещам напрежение в краката и дупето, а напрежение=движение=красив о и здраво тяло
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st July 2005, 16:05
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

е така Mari , отслабва се, и аз гоказах, съвсем просто.........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Единвъпрос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.