IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 6th May 2011, 00:28
Аватара на bunny1314
bunny1314 bunny1314 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чочи Виж мнението
Влез в темата под тази,ако искаш Да се посмееш като мен !
Знам,изключително много си противоречи,а истината изплува точно в тези безсмислени постове за майките и имплантите.Иска да ни увери в нещо,в което тя НЕ Е убедена-естествената красота.
Отговори с цитат
  #362  
Стар 6th May 2011, 03:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тва като го чуя за естествената красота ми става хем смешно,хем тъжно как хората се плетат в противоречия,предразсъдъц ...как не са убедени дори в собствената си позиция,която много бързо може да бъде срутена из основи!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #363  
Стар 6th May 2011, 07:20
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bambi(^+^) Виж мнението
Тва като го чуя за естествената красота ми става хем смешно,хем тъжно как хората се плетат в противоречия,предразсъдъц ...как не са убедени дори в собствената си позиция,която много бързо може да бъде срутена из основи!
Спасението е единствено в изкуственото. До 35г цялата фасада трябва да е минала основен ремонт, мозъка - подменен и той със силикон + един чип. Това е единствения начин хората да порастнат малко в позицията си и да се отърват от закостенели предразсъдаци. Ако може и от разсъдъци да се отърват. Но опира пари. До много пари, дейбиш.. Лично на този етап имам възможност само за нови вежди
Отговори с цитат
  #364  
Стар 6th May 2011, 09:53
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bambi(^+^) Виж мнението
Тва като го чуя за естествената красота ми става хем смешно,хем тъжно как хората се плетат в противоречия,предразсъдъц ...как не са убедени дори в собствената си позиция,която много бързо може да бъде срутена из основи!
Спасението е единствено в изкуственото. До 35г цялата фасада трябва да е минала основен ремонт, мозъка - подменен и той със силикон + един чип. Това е единствения начин хората да порастнат малко в позицията си и да се отърват от закостенели предразсъдаци. Ако може изобщо и от разсъдъци да се отърват. Но опира пари. До много пари, дейбиш.. Лично на този етап имам възможност само за нови вежди
Отговори с цитат
  #365  
Стар 6th May 2011, 10:25
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

ДеЦиро, стига се завтаряй, наложиха ти СензУра
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #366  
Стар 6th May 2011, 10:39
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Сензурата си еба мензурата... Жалко, Бомби ми подаде страхотен материал за реакция. Ай сега по темата: имам сериозни резерви към "майстор" Тепавичарова. Защо ли не чета тук негативи? Убедих съм че има такива. Лично познавам два такива негативи.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 6th May 2011, 12:53
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Абе кво значи естествена красота-ми не всички сме родени естествено красиви и кво,дай да си живеем така цял живот ли. Това кой какво прави си е лично негово решение и си засяга само него и никой няма право да му държи сметка нито на парите, нито на решенията.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #368  
Стар 6th May 2011, 13:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^ Виж мнението
Абе кво значи естествена красота-ми не всички сме родени естествено красиви и кво,дай да си живеем така цял живот ли. Това кой какво прави си е лично негово решение и си засяга само него и никой няма право да му държи сметка нито на парите, нито на решенията.
Точно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #369  
Стар 6th May 2011, 14:17
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Дай сега за да сме естествено красиви да не ходим и на фризьор,маникюр-педикюр и коламаска ...... особено коламаска !!! Мое виждане де,може и да не съм права,ама '' мерси '' на такава етествена красота
Отговори с цитат
  #370  
Стар 6th May 2011, 14:22
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Е ако имаш някъде кътче с буйна растителност и червени пъпки, няма ли да го запазиш ей така- за фетиш дет се казва?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.