IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 12th September 2009, 12:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ми щото се лигавите или просто смятате, че това да кажеш,че много те е боляло е много героично !

[size=18]Знаете ли какво значи " нечовешки болки " за да давате такива определения???[size=18]

боли, ама наистина боли, когато болката е непрекъсната, дори и без да мърдаш !! т. е лежиш в леглото и те боли така, че непрекъснато болката напомня за себе си и не можеш с разсейване да пренебрегнеш.! това е така точно до 6-чя час не само след тази операция, но и след много други..при всички случаи колкото и да си чувствителен на болка след 12-я час вече болката е в границите на движенията и е дърпаща...няма нищо " нечовешко" и е усещане = дискомфорт !!!!!

ти защо си мислиш,че мене не ме е боляло?? аз да не би да съм извънземно ????


ако имате нужда някой да ви съчувства или да се чувствате като герои, намерили сили да се справят с нещо страшно, тва е друг въпрос!!


ПП: сори, ама и днеска не ми е ден . по точно всеки ден не ми е ден - за търпене на лигавщини !!!!!!!!!
Хммм в интерес на истината мен не ме е болямо до 24-я час ,тъй като ми даваха редовно някакви медикаменти венозно и перорално.
Друг е въпроса,че неможеш да приемеш фактите за другите жени,че ги е боляло въпреки твоите споменати 6 часа,което е нелогично.
Нямаме нужда някой да ни съчувства,точно тук..хората които са били до нас са ни били достатъчни с техните помощ и съчувтсвия.
Нито пък да бъдем герои в очите на жените тук,на които дори не сме виждали
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СиликоновБюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:57.