IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 19th October 2010, 21:46
Dalia1116 Dalia1116 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Ами, не знам, но на мен, в цената, която съм написала ми влизаха и изследванията - кръв, кардиолог, отделно ми правиха снимка на сърце и бял дроб, алерголог и мамолог, заради това постъпих и един ден по - рано в болницата. Единственото което искам да допълня към предишният си коментар е, че има разлика в цената на кръглите и анатомичните импланти, съответно 1100/1200 (не помня) и 1420 евро.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 20th October 2010, 19:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalia1116
Ами, не знам, но на мен, в цената, която съм написала ми влизаха и изследванията - кръв, кардиолог, отделно ми правиха снимка на сърце и бял дроб, алерголог и мамолог, заради това постъпих и един ден по - рано в болницата. Единственото което искам да допълня към предишният си коментар е, че има разлика в цената на кръглите и анатомичните импланти, съответно 1100/1200 (не помня) и 1420 евро.

wowwwwwwwwwww,много ефтино.Изследванията ми струваха 160лв в есте клиник,отделно мамолог 35.Операцията-3000 вро...ббрбрбрбрб/ужас/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #203  
Стар 20th October 2010, 19:55
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalia1116
Ами, не знам, но на мен, в цената, която съм написала ми влизаха и изследванията - кръв, кардиолог, отделно ми правиха снимка на сърце и бял дроб, алерголог и мамолог, заради това постъпих и един ден по - рано в болницата. Единственото което искам да допълня към предишният си коментар е, че има разлика в цената на кръглите и анатомичните импланти, съответно 1100/1200 (не помня) и 1420 евро.
Снимка на сърце и бял дроб!?
А аз дори не ходих на мамолог преди операцията, ама си ходя веднъж-два пъти в годината щото имам кистозни гърди. На мен изследванията ми струваха точно 0.00 лева, ползвах си правата като здравносигурена и си взех направление от личния лекар. Операцията ми беше около 5 хил.лева, не помня точно, а не ми се рови за фактурата.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #204  
Стар 20th October 2010, 20:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Цитирай:
Първоначално написано от Dalia1116
Ами, не знам, но на мен, в цената, която съм написала ми влизаха и изследванията - кръв, кардиолог, отделно ми правиха снимка на сърце и бял дроб, алерголог и мамолог, заради това постъпих и един ден по - рано в болницата. Единственото което искам да допълня към предишният си коментар е, че има разлика в цената на кръглите и анатомичните импланти, съответно 1100/1200 (не помня) и 1420 евро.
Снимка на сърце и бял дроб!?
А аз дори не ходих на мамолог преди операцията, ама си ходя веднъж-два пъти в годината щото имам кистозни гърди. На мен изследванията ми струваха точно 0.00 лева, ползвах си правата като здравносигурена и си взех направление от личния лекар. Операцията ми беше около 5 хил.лева, не помня точно, а не ми се рови за фактурата.
И как стана това с личния лекар - сигурно сте близки? Каза ли му, че тези направления ти трябват заради операция на гърди?
Отговори с цитат
  #205  
Стар 20th October 2010, 21:08
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Не, не сме близки с джипито. Занесох му списъка с изследванията, които трябваше да си направя и го попитах кое може да мине по клинична пътека и той каза - всичко може да мине. Даде ми направлението и ми каза, че съм...луда да се подлагам на такова нещо. Не сме говорили за операцията, но той не е балък, нали видя за какво става въпрос на бланката от клиниката на д-р Тонев.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 20th October 2010, 21:10
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Забравих да кажа още нещо. И да не беше разбрал, пак в един момент щеше да разбере, че съм си увеличила бюста, нали ходя на профилактични прегледи през 6 месеца при него, там се правят и кардиограми и кръвни изследвания и т.н. и т.н. Не виждам нищо смешно в това, че джипито ми е разбрал, че ще си оперирам гърдите.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 21st October 2010, 13:49
Dalia1116 Dalia1116 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 13
По подразбиране

[/quote]

И как стана това с личния лекар - сигурно сте близки? Каза ли му, че тези направления ти трябват заради операция на гърди? [/quote]


Ами, аз всъщност не съм ходила при личната ми лекарка, даже тя още не знае, че съм си направила корекция на бюста . Изследванията ми бяха назначени от Ефремов и екипа му, предполагам... Тъй като той оперира в Токуда, която е доста голяма болница, сигурно имат определени изискавания преди операция. Приеха ме един ден преди нея и целия ден като луда ходех с един картон от кабинет на кабинет. Сестрите ме бяха инструктирали кой след кой следва и така. Това със снимката на сърцето и беля дроб и мен ме изненада, но си беше тяхно изискване, всеки лекар които ме прегледа написа дали според него няма противопоказания за упойка и операция. Последно ме консултира анестезиолога в 8 вечерта. Само за мамолога аз съм настояла, но също не съм платила нищо. Не знам, може би в болница е различно, само така си го обяснявам. Държаха ме 48 часа след операцията, защото бях малко настинала и ми слагаха антибиотик, за да не стане проблем от интубацията, в смисъл да са ми свалили инфекцията надолу и ме изписаха, въпреки, че ми бяха казали, че ако искам мога да остана повече, тъй като имам дете и да не се изкуша да се натоваря нещо. Много съм очарована от отношението и грижите
Отговори с цитат
  #208  
Стар 21st October 2010, 14:39
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Далиа, Лъкито всъщност питаше мен за личния лекар и отношенията ми с него, но аз вече й отговорих. Всеки се оправя както може, нали така!? Ако си бях платила изследванията в клиниката на Тонев в Пловдив, щях да платя 45 лева. Но предпочетох за половин ден да си ги направя дето се казва вкъщи, още повече, че шефката на Клиничната лаборатория ми е близка, така, че бях спокойна за истинността на резултатите.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 21st October 2010, 17:26
Dalia1116 Dalia1116 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Извинявам се, не съм разбрала към кого е въпроса
Отговори с цитат
  #210  
Стар 21st June 2014, 14:39
maria4719 maria4719 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета за увеличаване на бюста - http://breastfast.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новиценинаоперациянабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.