IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 9th February 2014, 17:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране До какво може да доведе женската суета и безразсъдството !

http://tv7.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%....9627592.html#

Днеска случайно засякох едно предаване, което е за женската аудитория, но като видях, че ще се говори за естетични корекции на устни го изгледах с голям интерес. Ще го постна тук, то е доста интересно и особено за по младите жени е направо задължително да го гледат.

За мен е изключително интересно от психологическа гледна точка да погледна на нещата. Забелязва се, че по младите момичета по често грешат и то това обяснимо. Естетичните корекции не са нещо лошо, понякога са дори задължителни, но аз ще цитирам култовото изказване на Ильо Стоянов от видеото:

Цитирай:
Момичета, вашето лице не е коледна пуйка, за да бъде пълнено от който и да е, където и да е и с каквото и да е !
Освен устните, едно момиче което ще видите в края на видеото към 20мин и 40сек. направо ме ужаси. Това момиче си е махнало веждите и си е сложила перманентен грим и не мога да си кривя душата и да не го кажа, но за мен е карикатура и не знам кой мъж би харесал това лице !

Няма мъж, който да разбира от женска красота и да хареса това нещо ! Наталия Кобилкина го спомена във предаването, че мъжете харесват естествените жени, те пак могат да си изглежда естествено и след корекция, но това вече си зависи от нея.

В тая тема доста ще си попиша аз, няма значени дали някой ще се включи или не !
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Докаквоможедадоведеженскатасуетабезразсъдството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.