IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 8th March 2012, 18:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Малко излизат настрани, но съвсем малко,а от разстоянието помежду им съм много доволна -някъде около 2 см е,много прибрани изглеждат. Това е наистина заслуга на хирурга. Подгръдната ми е 78, а гръдната около 100-102 см.
Ами 6 мм не е много като разлика (нали слизаше от 14.6 на 14 см), важното е да може да се обере птозата с тези 100 куб отгоре. Докторите какво казаха за твоя избор?
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 8th March 2012, 18:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Да ,то наистина не съм срещнала досега 2 абсолютно еднакви характеристики на 2 различни фирми,но все пак ми се струва, че има разминаване. Разбира се, тук трябват, както стана дума, прецизни математически изчисления,но така или иначе нямаме достатъчно данни(поне според мен де ).
Мда, няма достатъчно данни. Затова трябва да док да може да те убеди, че изборът е ок. Ама първо и самият той трябва да е убеден.
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 8th March 2012, 19:07
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Така е. Ами според Стоянов и моят доктор тези 1,7 см по-висок профил(от 4,8 на 6,5) имат шанс да се справят с кожата,като и двамата казват,че може и да стане,но може и да не стане. Като Стоянов предложи да ми смени кръглия имплант с анатомичен. Трябва да имам предвид,че може после пак да се наложи повдигане.Обаче и двамата държаха да опитат,за да се избегнат белезите. Според Тепавичарова трябва да си сложа по-нисък профил и да ми направи повдигане. И аз като цяло съм следвала на първите двама препоръките при избора си и затова се отказах и от Тепавичарова. Като мине операцията ще се разбере кой е бил прав Дано да съм взела вярното решение.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."

Последно редактирано от SvetaDqvoliq : 8th March 2012 на 19:10
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 8th March 2012, 19:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Така е. Ами според Стоянов и моят доктор тези 1,7 см по-висок профил(от 4,8 на 6,5) имат шанс да се справят с кожата,като и двамата казват,че може и да стане,но може и да не стане. Като Стоянов предложи да ми смени кръглия имплант с анатомичен. Трябва да имам предвид,че може после пак да се наложи повдигане.Обаче и двамата държаха да опитат,за да се избегнат белезите. Според Тепавичарова трябва да си сложа по-нисък профил и да ми направи повдигане. И аз като цяло съм следвала на първите двама препоръките при избора си и затова се отказах и от Тепавичарова. Като мине операцията ще се разбере кой е бил прав Дано да съм взела вярното решение.
Ами ако може да стане с по-малко белези ... естествено, че всеки ще го предпочете. А ти кой от двамата док предпочете, т.е. интересно ми е Стоянов какъв анатомичен ти е предложил.
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 9th March 2012, 10:43
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Предложи ми Натрел,анатомичен, средна височина,ултра висок профил 550СС (14,5/13,2/6,7).
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 9th March 2012, 22:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Предложи ми Натрел,анатомичен, средна височина,ултра висок профил 550СС (14,5/13,2/6,7).
Интересно ми е как той съвсем лесно предлага анатомичен след кръгъл и то с такава малка разлика в размера. НГ изобщо не иска да прави такава подмяна, плаши се от завъртане, а и ако се съгласи, анатомичният трябва да е доста по-голям кубик. Ильо дали стеснява джоба Разсъждавам си само...
Чак сега намерих време да почета тази тема. Св.Дяволия, ти казваш височина на проекцията (профила). Ако можеш, намери снимки на Bobenceto, тя беше с голяма птоза и си сложи кръгли Евросиликон при Заякова. Изпълниха се много добре, но нямам идея с какви параметри бяха. Едната й ареола леко "висеше" и известно време след операцията, като поулегнаха, Заякова И направи обиране само около ареолата - белегът изобщо не личеше.
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 10th March 2012, 13:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами 13,2 наистина е разлика с 14.5 (каквито са ти в момента) и наистина това предполага стесняване на джоба. А мен от това много ме е страх, защото си мисля, че не е лесно да се направи и че после иска много пазене (което може и въобще да не е така), т.е. за мен това си е по-голям риск.
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 10th March 2012, 13:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Предложи ми Натрел,анатомичен, средна височина,ултра висок профил 550СС (14,5/13,2/6,7).
Ти какво реши, мила? То ние си пишем, ама ... нашето си е ала-бала.
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 11th March 2012, 15:36
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Ами да и мен ме изненада Ильо с анатомичния и като го питах за завъртането ми отговори,че Натрел и Арион имат най-изразен велкро-ефект (на прихващане към тъканта) и няма такава опасност. Но аз не искам да поема този риск. Иначе се уговорих с Рачев за операцията,сега само чакам да ми звънне,че са пристигнали имплантите (Натрел, кръгли, 615СС). Очаква се да е идната седмица. Дано не се забавят,защото той работи с Мотива и Евросиликон по принцип и каза,че от Натрел не са много любезни,когато се касае за 1 чифт,та имаше известна неглижираност от тяхна страна,но дано дойдат тази седмица и да се реши въпроса.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 11th March 2012, 16:57
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Уауууу... Доста сериозен кубик за кръгли импланти
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:33.