IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 23rd January 2008, 14:29
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Не знам защо се получи този спор относно "нови" и "стари" потребители, но знам едно - Няма незаменими хора-има незабравими, като Сладкатони, Милена 077, Жито, Пупито и т.н и т.н
Моля т.н нови потребители да не се засягат, защото и аз се смятам за една от тях. Но се радвам, че съм имала възможност (дори и малка) да общувам с гореизброените потребители
__________________
www.DobraOferta.com
  #132  
Стар 23rd January 2008, 14:34
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Много хубаво го каза... има хора които познаваш само от електронното пространство, но чустваш че са личности, и мнението им е важно за теб. Потребителите, за които пишеш, са едни от тях. За жалост нищо не е вечно...
  #133  
Стар 23rd January 2008, 14:35
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Милена 077
  #134  
Стар 23rd January 2008, 14:39
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

защо потребители, кото са се чувствали отлично тук (примерно като по-новите сега!) и най-вече са били изключително полезни- някои включително със своя горчив опит, други просто с познания и добри намерения в един момент са се отдръпнали. аз не могада дам отговор на този въпрос, едно- защото съм от по-новите и друго- щото някой път съм се опитвала да обяснявам, да обяснявам и пак съм оставала неразбарана.. и не е и моя работа.
и не е свързано с новите потребители- разберете го най-сетне. просто се е получило прекъсване по една или друга причина и някой е решил сега да попита "ама защо така..."
  #135  
Стар 23rd January 2008, 14:42
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
Милена 077
Мдааа, липсва ми церберони... Мноооогооо ми липсва...
А и Chujdata, Aset, Verita, Lenda, Uspeh... Боооже, толкова са много...
"Стари" момичета и момчета, сещайте се по-често за нас!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
  #136  
Стар 23rd January 2008, 14:43
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Тук никой не се сърди ,защото аз например не познавам "старите" ,но много добре се разбирам с почти всички от "новите" си приятели.От ден на ден ставаме все по-близки и си прекарваме чудесно
Не е ли това целта : ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ ,А НЕ ДА СЕ НАТОВАРВАМЕ ИЗЛИШНО.
  #137  
Стар 23rd January 2008, 14:48
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

може би ще го разбереш, i_ani ако нещо подобно се случи и с вас- и те са се разбирали прекрасно, не пропускай това. и много са помагали със ценни опит и информация, заедно със забавленията!
  #138  
Стар 23rd January 2008, 14:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

има и други
  #139  
Стар 23rd January 2008, 15:00
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

е добре де, има ли човек, който би повярвал на един форум безрезервно, когато става въпрос за неговото здраве?
според мен не , може да прочетеш, да събереш информация. от там нататък всеки сам преценява на кой да вярва
в един форум , опасността от грешно мнение винаги я има и точно за това е форум, за да се коментира и обсъжда и да си бъдем полезни, с каквото можем.
неинформирани хора винаги ще има, никой не е научен на всичко и това е идеята на форума, всеки, който не знае да намери информация.
  #140  
Стар 23rd January 2008, 15:04
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

да наистина, по- новите потребители / само и единствено по причина, че са се регистрирали на по-късен етап/ са нямали възможността да контактуват пряко с въпросните личности и не ни остава нищо друго освен да четем стари теми и да се надяваме, че ще се върнете отново, за да имаме и ние шанс да се допитваме до компетентното ви мнение, и тъй като сте затворен форум и нямаме достъп, затова вие не ни изоставяйте напълно и пишете и тук, моля
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумътвременназарибявка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.