IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 6th September 2012, 13:08
mila_m mila_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, аз пиша тук въпреки че не мога да кажа че съм от недоволните. Резултата ми харесва, но ми си случи нещо много лошо. Преди 2 месеца си правих операция при Джамбазов, след операцията не съм му виждала очите дори и след това въпреки, че ходих още два пъти до Пловдив.
Както и да е искам да ви кажа че миналата седмица ми откриха абцес в носа, приеха ме в болница и ме оперираха по спешност. Лекувах се седмица в болница с антибиотици венозно и все още приемам други в къщи. Лекувах се във Варна. Не виня доктора, но имаше много неща, които подсказваха, че е важно да се следи състоянието след оперативно. След махане на тампоните имах обилен кръвоизлив, след това при махане на плаките имах ужасни болки, носната преграда ме болеше ужасно не можех да я докосна с перце дори, след това усещах неприятна миризма. Всичко това можеше да се открие много по-рано и нямаше да преживея този ужас. След оперативният период според мен е много важен а при Джамбазов не може да се разчита на внимание от негова страна.
Редно ли е да ходиш на доктор който не те е оперирал? Това е което исках да кажа. Правете си много сметка при кого ще се оперирате и не се главозамайвайте от ниски цени и фактори които не са толкова важни. Става въпрос за външен вид, самочувствие и най-важното здраве.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 6th September 2012, 14:05
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

mila_m, не разбрах - този абцес следствие от операцията ли е? А за вниманието си права на 100% - на този човек просто не му пука.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #233  
Стар 6th September 2012, 15:34
mila_m mila_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Да, в следствие от операцията.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 6th September 2012, 21:17
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Не искам никого да защитавам и разбира се знам,че и Джамбазов има грешки, няма безгрешни,все пак човешки ръце оперират, но искам да споделя, че при мен след операцията, когато още са ме "събуждали" е отишъл при майка ми и е обяснил всичко как е протекло, след това на следващия ден мина да ме види лично и да пита как съм. На 14-тия ден, когато Димитров ми сваля всичко ми каза да изчакам професора,че е в операция, защото държал да види как са пациентите след сваляне на всичко, така и стана- погледна ме отвсякъде и ми обясни какво трябва да правя за нататък и каза да ида на 6-тия месец пак за последната консултация.
Наистина съжалявам за всички неуспешни операции и ви желая от тук нататък да сте много щастливи!
Отговори с цитат
  #235  
Стар 7th September 2012, 10:45
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Krissstin4enceto,
или си изключевие, или е до симпатии, незнам. Аз също Джамбазов го видях на консултацията 15-20 минути, за 3 минути преди самата операция и когато отидох да ми своли лонгетата на 14тия ден. В болницата седях 3 дена през които не го видях изобщо, тампоните ми ги сваля някакъв друг доктор, на 7мия ден отидох да ми свалят конците - свали ми ги д-р Ходжев, който мисля че е анестезиолог.
На 14тия ден когато ми свали лонгетата пак се видяхме за 3 минути - той ме пита как е харесвали ти резултата, аз просто се разревах - и той ми каза какви са тия лигавщини, носа ти е перфектен, врътна се и излезна.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #236  
Стар 7th September 2012, 17:18
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
На 14тия ден когато ми свали лонгетата пак се видяхме за 3 минути - той ме пита как е харесвали ти резултата, аз просто се разревах - и той ми каза какви са тия лигавщини, носа ти е перфектен, врътна се и излезна.
Ти не беше ли оперирана при Йорданов!?
Отговори с цитат
  #237  
Стар 7th September 2012, 18:30
rief rief не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

е си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
Отговори с цитат
  #238  
Стар 7th September 2012, 18:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rief Виж мнението
е си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
Еми, дай да видиме де, четри пъти си пейстнала едно и също, дай поне да видиме!!!!
Отговори с цитат
  #239  
Стар 10th September 2012, 17:47
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте!

Прочетох повечето коментари в темата. Има доста недоволни от ринопластиките на доц. Джамбазов, но никой нищо не споделя за корекция на уши. Има ли такива, които са си правили при него такава корекция и да са останали доволни...или недоволни
Отговори с цитат
  #240  
Стар 10th September 2012, 19:55
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Krissstin4enceto,
или си изключевие, или е до симпатии, незнам. Аз също Джамбазов го видях на консултацията 15-20 минути, за 3 минути преди самата операция и когато отидох да ми своли лонгетата на 14тия ден. В болницата седях 3 дена през които не го видях изобщо, тампоните ми ги сваля някакъв друг доктор, на 7мия ден отидох да ми свалят конците - свали ми ги д-р Ходжев, който мисля че е анестезиолог.
На 14тия ден когато ми свали лонгетата пак се видяхме за 3 минути - той ме пита как е харесвали ти резултата, аз просто се разревах - и той ми каза какви са тия лигавщини, носа ти е перфектен, врътна се и излезна.
Здравей!Какво е станало при теб?Защо си плакала?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.