IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th February 2010, 21:09
tedka86 tedka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране Тренировки в къщи

Здравейте, аз съм едно момиче, на което и писна да се бори с килограмите, чрез убийствени диети. Свалях, после пак качвах и разочарованието беше двойно. Писна ми и реших да си купя велоаргометър у дома, тъй като фитнес залите не ми се нравят, и го казвам от опит, тъй като съм пробвала многократно да ходя, но не се получаваше ... та както и да е. Въпроса ми е дали наистина се свалят килограми с тренировки на велоаргуметъра или той е просто за стягане на мускулите, и ако е така как трябва да го използвам? Аз съм ниска 156см, в момента тежа около 50кг(чрез диети), и се боря да стана 46кг. и ми трябва съвет, как мога да го постигна това тегло с уреда и съответно с други тренировки за корем и дупе. За последните две видях много приятни упражнения пак в този сайт.
Искам да променя начина си на живот, тъй като в момента не се движа много много , стремя се да се храня здравословно и не ям след 4 часа вечерта,нямам познати, които мога да попитам и ако някой може да ми даде някакви съвети много ще се радвам.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th February 2010, 22:49
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Как да го постигнеш, седни и чети, всичко е вече написано. Или се аргументирай чрез велоаргуметъра защо не ти се чете

Не може да не ядеш след 4, освен, ако не си лягаш в 8. Което ме съмнява, тогава почват новините, а сънчо поне мен не може да ме приспи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2010, 11:17
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Яж 5 пъти на ден. След 4 можеш да намалиш въглехидратите, но не и да не ядеш. Примерна класическа вечеря - зелена салата с риба тон +зехтин.
Докато сутрин можеш да ядеш мюсли с мляко/пълнозърнест хляб и т.н.

За да отслабнеш трайно е нужно да не си на диета (особено на гладна диета).
Велоергометъра е ОК, но тренировката с тежести (може да е тежестта на твоето тяло) е елемента, който много хора все още пропускат.
Ето ти една тренировка за вкъщи, която изисква само гирички http://nik.pevik.com/04-02-2010-%D0%...trouble-zones/

Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th February 2011, 18:26
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Има известни доказателства, че енергичните упражнения са по-благоприятни за организма, отколкото умерените упражнения, така че те съветвам да се захванеш с домашна аеробика
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тренировкикъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:57.