IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th March 2007, 15:12
Aramis Aramis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до Aramis
По подразбиране

Принципно европеидната раса каквито сме българите има по-малко изразени абдоминални мускули..по-силно изразени са те при негроидната раса...забелязъл съм че повторението е маика не на знанието а на затъпяването...съвета ми е НЕ ПРАВИ милиони преси няма смисъл...сменяи упражненията..редувай интензитета...прави преси...прави повдигане на таза...прави стоика на лакти...подкоците са също ефективни за стягане на корема...тичане...много са упражненията не зацикляй само на преси...като малък и аз правих по 500 на ден нямаше кой знае какъв ефект...сега не казвам че съм нацепен като пета на стара баба, но корема ми е плосък и стегнат...и не е от преси повярвай ми.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 1st April 2007, 22:16
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Приятел...качи маса и почваш коремни преси. Това е най-ефектния начин където и да питаш се щи кажат това.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd March 2012, 02:04
Zakona Zakona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
Smile kak da napravq plochki

Molq vi kajete mi iskam da napravq plochi do lqtoto znachi na 14 godini sum 49 KG teja hoda na fitnes prez 3-4 (kogato moga razbira se ) pokazwat mi se samo purvite 2 plochki (gornite) ako nqkoi moje da mi kaje kwo da pravq shte sum mu mnogo blagodaren (dano gospod da go blagoswowi ) poludqwam iskam plochki wia golemite znaete zashto
IZVINETE CHE NE PISHA KIRILICA !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какданаправяплочки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.