IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th December 2012, 22:13
jovanigorini jovanigorini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
По подразбиране Реконструкция на гърда

Здравейте момичета ,
Реших да споделя с вас моят проблем,защото имам нужда от разбиране , подкрепа и най - вече правилен съвет. Знам ,че тук мога да намеря , жени с моята съдба , които вече са минали по този път и знам ,че те най - добре ще ме разберат.
Преди 2 години ми откриха рак на гърдата , последва мастектомия, химио , 1 година таргетна терапия ( херцептин ) и сега съм на хормонална терапия (5 години) . За моя най - голяма радост , контролните ми прегледи показват ,че от онкологична гледна точка - всичко е наред , но за да се почувствам пак жена-човек и да си възвърна усмивката на лицето , ше трябва да се подложа на възстановителна операция .
Мисля да се обърна към ДОЦ.ТЕПАВИЧАРОВА , но много се притеснявам за метода , по който работи тя ( ламбо - вземане на кожа и мускул от гърба , след това се използва експандер , с който разширяват кожата на гърдата и т.н ) .
Знам ,че това е много дълга и тежка за възстановяване операция. Много моля , ако някой от вас е запозната или е претърпяла тази операция, или знае малко повече , да ми пише , за да се успокоя . Искам да взема най - доброто решение ,за да мога да направя тази крачка напред .
Има и методи , които са по-щадящи , но не знам дали ще издържат във времето !
С Уважение и благодаря за вашите съвети - ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реконструкциянагърда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:09.