IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th August 2013, 16:12
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
По подразбиране завръщане във фитнеса за ПОРЕДЕН път

здравейте ,накратко ще се опитам да опиша какво ми се случи в последните месеци

значи преди около 2 години започнах да тренирам доста сериозно фитнес - 4-5 пъти седмично,хранителен режим въобще много сериозен бях с всичко и логично постигнах доста добри резултати. Станах 80 кг изчистен въобще имах хубаво тяло за възрастта си (на 20 съм) в началото на тази година обаче си контузих китката в един футболен мач и се наложи да ми направят операция и оттам тръгнаха всичките проблеми..след това явно някаква инфекция се получи и почнах да имам зверски болки в краката. Ходих по куп лекари ревматолози ,които установиха че имам реактивен артрит.За 4 месеца от операцията свалих 16 КИЛОГРАМА!! в момента към 64 кг и за моя ръст 183 съм изглеждам като абсолютен клечо .
Сега пия лекарствата които ми предписаха,имам подобрение и от тази седмица реших отново да започна да тренирам. Проблемът е,че съм изгубил всичко- освен килограмите и сила нямам на 60 кг на лежанката ми трепери ръката ,а преди си правех серии с по 90-100 кг освен това въпреки че болките в краката вече са далеч по-леки пак НЕ мога да ги тренирам и се чудя какво да правя сега как да ги тренирам тея пусти крака .

Дайте някъв съвет моля ви какво да правя ,опитвам се да навляза във форма,но ми е трудно имам нужда някой да ме мотивира Адски тъпо и гадно ми е ,че трябва да почвам всичко наново след като толкова много време се бъхтих и за какво..за нищо
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2013, 17:01
georgizm georgizm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Ами краката ги остави засега, за да не направиш някоя беля, опитай се да си въстановиш теглото с редовно хранене. Приемай някакви хранителни добавки по лекарско предписание и тренирай редовно и много бързо ще си възвърне формата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th August 2013, 13:27
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не знам с каква структура и пропорции си, но освен ако не си бил напред с краката , недей да ги оставяш (мое мнение, не целя спор с човека над мен ) Ако си преминал фазата със стречинга опитай да ги натоварваш с упражнения без тежести, клякай само с лост докато се почувстваш стабилен
не съм особено запознат със състоянието, до което води този реактивен артрит, но за ставите си вземи рибено масло, върши чудеса

За загубената маса не се притеснявай толкова, мускулите имат мускулна памет, т.е. ще си върнеш формата много по-бързо от човек, който никога не е тренирал и е на сегашните ти килограми. Тренирай с желание и бъди търпелив, успех!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th August 2013, 10:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Задължително трябва да приемаш коктейл от:
Хрущял от акула,
Глюкозамин,Хондроитин,МСМ вървят в комбинация 3в1.Ще видиш колко бързо ще си стъпиш на краката и болките ще започнат да изчезват,защото тези 4 нещица възстановяват из основи.Цялото ми семейство ги приемаме.Даже комбинацията 3в1 е задължителна за редовно трениращи И разбира се трябва да се храниш пълноценно на всеки 3 часа и пий много вода.Което Бари ти е казал е вярно за мускулната памет,успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2013, 21:36
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
По подразбиране

здравей ще можеш ли да ми кажеш малко повече за този хрущял от акула? Откъде мога да си го купя..
другите неща предполагам ги има във фитнеса? Доста съм се отчаял вече постоянно с тея болки в краката.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd August 2013, 12:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raybeez Виж мнението
здравей ще можеш ли да ми кажеш малко повече за този хрущял от акула? Откъде мога да си го купя..
другите неща предполагам ги има във фитнеса? Доста съм се отчаял вече постоянно с тея болки в краката.
Аз си купувам от един магазин на бул.Васил Левски 80 от страната на турското посолство.Магазинът предлага и лекарски кабинет,защото човекът,който продава добавките е такъв.Името на добавките е Солгар.Скъпи са,но са качествени.От 2 години вече ги приемам и мога те уверя,че са истински и безвредни за здравето,защото са ми препоръчани и тествани на апарат от моята хомеопатка.
http://www.silabg.com/bg/9334-SOLGAR...-90-Caps-.html
Съветвам те да не си купуваш нищо от фитнес зала.А другата добавка 3в1 ти е мега важна,не се заблуждавай,че само с хрущял от акула ще си решиш всички проблеми,аз затва и написах коктейл от тези 2 добавки.Хубавото е,че тези добавки можеш да взимаш целогодишно,защото са чисти от всякакви гадории и спойващи вещества.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 12:20
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th October 2013, 15:52
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Аз мога да ти препоръчам нещо, което сам пробвах и бях с абсолютно същите проблеми. Цисус+еластамин. Първото е билка, много мощен антисептик, противовъзпалително действие и ставно възстановяване. Второто е комплекс от основните ставно-възстановителни елементи. Фирмата е Примафорс. Още на 2рия ден усетих облекчение в колената.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th December 2013, 18:10
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

За тежестите и килограмите не се притеснявай. Както си споменал и преди за започнал от нулата и си постигнал добри резултати. Най-важното е да имаш търпение и да не се претоварваш, за да не си докараш някой по-сериозен проблем. Прави изолирани упражнения за крака, на машини, от които не усещаш болка. Започни с малко и полека лека нещата ще си дойдат на мястото.
За добавките може да погледнеш в някой специализиран магазин.
Успех и скорошно възстановяване.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th December 2013, 18:13
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Цитрулин малат! Използва се във всички предтренировъчни продукти точно с тази цел.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th December 2013, 07:09
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
Arrow

Хаха тази тема още ли я има ..ами да ви се похваля взех си тези хран добавки и болките почти отшумяха .
Вече почти съм си върнал старата форма , 76 кг съм ...успях да кача 12 кг за 5 месеца упорити тренировки като изобщо не съм омазнил
Добре ,че този кошмар с артрита вече е минало
Весели празници на всички и успешна 2014 година !!

Последно редактирано от raybeez : 24th December 2013 на 07:11
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: завръщаневъвфитнесазаПОРЕДЕНпът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.