IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 14th March 2009, 02:35
Аватара на bass girl
bass girl bass girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте и от мен, аз лека-полека се вмъквам по темите, ама то с тая женска суета...
Искам да питам някой има ли наблюдение от Fitoval капсули? Аз днес си ги взех, казаха ми в аптеката,че са добри. Като мине малко време ще пиша да кажа стават ли.
Иначе си направих маска с рициново малсо и още каквото намерих в кухнята (голяма смрад стана, незнам при вас как е ) и при силно умъртвената ми коса, мисля, че има дори и минимален резултат. Утре ще пробвам пак с масло + стимулант на Икаров, витамин А, жълтък, малко мед и т.н.

Приятен и слънчев weekend от мен
Отговори с цитат
  #172  
Стар 23rd March 2009, 14:20
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

момичета аз съм доволна от ампулите на Ревалид.Купете си ги и няма да съжалявате. 27 лв струват а са 20 ампулки.помагат за растежа и са против косопад,заздравяват косата...абе мултифункционални са
Кво ли не съм клепала на главата си-Маска с екстракт от чесън,Миосотис,Хининова вода,стимулана и бадемовото масло на Икаров,ампулси с екстракт от гроздово семе,домашни маски съм правила,но косата и да искате не може да ви порасне с повече от 3,5/4 см на месец.Това е коса а не англииската трева иначе ако искате са ви расте по бързичко и да ви е хубавка - ползвайте всичко гореизброено без: хининова вода (изсушава и прави косата гадна),тривитаминол(това е за ОВЦИ все пак!!!!а се предполага че ние сме хора ),домашните маски с хранителни продукти,забравете боядисването (най-често изрусяването),подстригвайт е се не всеки месец а през 2/3/4/5 (не намирам смисъл да ходим всеки месец да ни махат връхчетата,защото цъфтежи могат и да не се появяват толкова скоро.от ежемесечното подстригване печелим единствено скъсена коса с 2 см в най-малкия случай),мийте си я през 3/4/5/6 дни или ведниж седмично защото и това я изтощава,ползвайте пресата колкото се може по рядко,защото тя е един от главните вредители,оставете я да изсъхне от самосебе си (сешоарът я уврежда-намалете ползването му)пяната и лака за коса също вредят,дори и малко,хранете се пълноценно ( повече плодове и зеленчуци),изразходвайте енергия,не се ядосвайте за глупости защото и това е от значение,ползвайте дървен гребен или пластмасов с по големи зъбци,не я скубете с железни фибички или шнолки,не я връзвайте стегнато.
Мисля че си заслужаваше четенето и се надявам да бъда полезна
Ако има въпроси пишете по темата или пратете едно Лично
Отговори с цитат
  #173  
Стар 23rd March 2009, 14:43
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sar4icef
иначе ако искате са ви расте по бързичко и да ви е хубавка - ползвайте всичко гореизброено без: хининова вода (изсушава и прави косата гадна)
На мен хининовата не ми я изсушава и не ми я прави гадна.

Цитирай:
Първоначално написано от sar4icef
ползвайте всичко гореизброено без:,тривитаминол(това е за ОВЦИ все пак!!!!а се предполага че ние сме хора )
Правила съм си маски с Тривитаминол и косата ми беше жестока...жива, с блясък и много здрава. Друг е въпроса, че ме мързи и я спрях.

Цитирай:
Първоначално написано от sar4icef
забравете боядисването (най-често изрусяването),
Няма как да се забрави...белите косми не прощават никому

Цитирай:
Първоначално написано от sar4icef
мийте си я през 3/4/5/6 дни или ведниж седмично защото и това я изтощава
И да искам е абсурд да я мия на 3 дни, а за повече и дума да не става...по-добре през ден с качествен шампоан, отколкото да ми капе мас
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #174  
Стар 23rd March 2009, 15:40
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Аз вече писах кой е най-добрия метод за борба с косопада, ама няма кой да чете.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 24th March 2009, 10:09
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

bass girl, за да имат ефект тези хапчета за стимулиране на растежа на косата, е необходимо да се пият редовно в продължение поне на месец-два. Иначе никаква промяна няма да забележиш.

Със съветите на sar4icef съм абсолютно съгласна, поне за мен са напълно приложими. Моята коса се омазнява за около седмица и ако я мия много често, изтънява. Иначе вече 4 месеца не съм я боядисвала и вече почна да живва.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 29th March 2009, 18:32
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

здравейте момичета,
и аз съм доволна от бирената мая , и не само за това , но ми изчиства и пъпките в смисъл не се появяват въобще........... от хапчето не се напълнява по скоро ти повишава апетита , но ти ако не искаш да ядеш , какво може да те накара , така че опитайте.......е моя съвет
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 2nd April 2009, 13:57
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Снощи се нацапотих с тривитаминол, 6 пъти я мих със сапун и не мога да махна мазното. Момичета, моля казвайте с какво да го махна
Отговори с цитат
  #178  
Стар 2nd April 2009, 15:34
Аватара на Malenna
Malenna Malenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Не съм чела цялата тема назад, само последните две страници, но да си кажа и аз как неумолимо постъпих с косопада. Моята формула е следната: шампоан Ducray Anaphase+ хапчета Ducray Anacaps+ серум за краища Ducray Lactocerate+ ампули за мазане след измиване Ducray. И маска на Вела. Да чукам на дърво след тази атака, която правя от около месец и половина, косата ми спря да пада и забелязвам как израстват нови рошави, къси косички (пу,пу).
Отговори с цитат
  #179  
Стар 2nd April 2009, 16:21
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

искам да изкажа задоволството си от ампулите с отмиване на Denise за боядисана коса (розови са). Не че моята е боядисвана, но придават страхотен блясък и заглаждат мн добре косъма. Косата ми изглежда мн добре
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #180  
Стар 2nd April 2009, 16:26
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Снощи се нацапотих с тривитаминол, 6 пъти я мих със сапун и не мога да махна мазното. Момичета, моля казвайте с какво да го махна
лелее не съм много по маските, ама преди година и аз така се намацах та и косата дълга няма управия братче.
Яко сапунисване и така.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасинакарамкосатадарастепобързодасевъзстанов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:46.