IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th July 2006, 22:12
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Аз пък бях за 10 дена във вариращо състояние между Бургас,Поморие,Равда,Несеб р и Слънчев Бряг 8) И направоооооооооо си умрях от кеф,но смятам,че всичко зависи от компанията,с която си,а аз бях с най-страхотните хора на света и затова тази почивка ще я помня години наред
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th July 2006, 07:59
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ей, пък аз вече се притесних къде изчезна Tina 8) Надявах се, че си на почивка и не си ни изоставила 8)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th July 2006, 08:17
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

На Тенерифе,със семейство и приятели,есента или зимата,ама е мнооого далече
Честно,не мога да си позволя да почивам по нашето застроено Черноморие,да гледам строежи,да дишам строежи,да чувам строежи .Като спрат-тогава може би.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th July 2006, 10:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Аз пък бях за 10 дена във вариращо състояние между Бургас,Поморие,Равда,Несеб р и Слънчев Бряг 8) И направоооооооооо си умрях от кеф,но смятам,че всичко зависи от компанията,с която си,а аз бях с най-страхотните хора на света и затова тази почивка ще я помня години наред
и аз няколко дни вече се питам...хм..това момиче на море ли е, че така изчезна радвам се, че си се забавлявала
охххх...тази година може да е първата, в която ще пропусна морето стискайте ми палци да ми се отвори парашута
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th July 2006, 10:39
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Блазя ти, аз вече 3 години я карам БЕЗ почивка, защото все нещо се случва - местения на квартири, местения на държави, кандидатствания Сега пък съм засипана с работа...Ох, дано все пак ме огрее
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th July 2006, 10:42
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о, кандидатствания, изпити, проблеми..нищо не може да ме спре поне за 3 дни да отида (даже винаги са повече, когато съвсем нямах възможност, отидох за 3..и после още 3 )...намери един уикенд..как без море..това е почивката, която ме зарежда за цяла година мъки..аз не бих могла да живея без море
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th July 2006, 14:29
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Еееее verita,jito7 радвам се,че не сте ме забравили,мацки Адски се забавлявах наистина въпреки,че и аз не съм една от най-неангажираните,но всичко се реши точно за полувин час и то когато бях още сънена Така че verita намери поне два дена,палете колата с някой и отпрашвайте Аз винаги съм харесвала спонтанните неща,така че действай и много много не му мисли!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th July 2006, 21:37
milger milger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 95
Изпратете съобщение чрез ICQ до milger
По подразбиране

И на мен бая ми се доходжда, ама по-далечко от тъпканицата през първите 2 седмици на август, когато може да се наблюдава интересното явление "софиянци на море" - малки групички от малоумни, но с добре обръснати крака примати викат и крещат като маймуни и се плискат като деца. Неможеш ги обърка.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th July 2006, 08:42
TiNki TiNki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Всеки ден съм на мореТук си живея.Имам много тенИ чак ми писна от море..искам планина..но и на планина ходих де, но искам пак..
__________________
Ако не можеш да говориш-научи се да мълчиш!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2006, 00:14
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

На тези,които си живеят на морето искрено ви завиждам наистина...искам и аз Преди два дена се върнах от Анталия Красота,палми,усмихнати хора,слънце, 36-37 градуса и нито едно облачеИскаше ми се там да си останаЗа съжаление нямаше много българи,но пък аххх тези руснаци ходят си по 2 пъти и то за по 14 дни.Сигурно се преуморяват много и имат нужда от повече почивкаАко имам тази възможност догодина отново там ще се върна А на тези ,които още не са стигнали до морето им пожелавам хубаво време,много слънце и усмивки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ахххморето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.