IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th April 2007, 08:10
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka

щото няма да кандидатствам в УНСС, а в Университет по Архитектура, Строителство и Геодезия, специалност Архитектура нямам тест, а зверска тема по математика + 3 рисувания. дупе да ми е яко
О, милата. Много ви е гаден изпитът, ама това си има и положителни страни - в УНСС с оценка под 5 тая година не ще да стане, а в УАСГ и с по-ниска оценка си вътре. А вие имате ли предварителен?
Пожелавам успех на всички кандидат-студенти, това е мнооооого голямо напрежение, учете си здраво и не подценявайте никой изпит. Сега ми е тоооолкова по-спокойно, като знам, че даже да не ме приемат в СУ, мога да отида в УНСС. Друг е въпросът, че УНСС ме разочарова много, големи малоумници са, но...
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th April 2007, 10:31
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Аз се уредих- първият випуск без казарма и последния без матури
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th April 2007, 15:25
BadOrange BadOrange не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
предвалителен кандидатстудентски тра ла ла... а ти сладур можеш и на такъв да се явиш ако не си вземеш матурата не е толкова проблем... и тя се държи само по математика, български и литература и предмета избран от теб може и физкултура да е... но предполагам няма да ти е лесно...съчувствам ти .....
а за нас кандидатстудентите тази година е супер щот и тройка влиза... по някакви изследвания випуск 2007ма половината са донаборници др. половина са за чужбина и се освобождават по още 4000 места във всеки университет което значи тройка=супер оценка ма нека не предизвикваме съдбата
Не е баш тъй, специално за УНСС, видя ли оценките? Аз се надявах на 4, а имам 5.96 . Нещо гнило има тук.
Аз бях в 3034, може и да сме се видели. Много ме разочарова университетът, ама тая оценка просто...
Бах 5.96 Зубър Това на изпита в Събота ли - модул литература?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th April 2007, 15:33
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
О, милата. Много ви е гаден изпитът, ама това си има и положителни страни - в УНСС с оценка под 5 тая година не ще да стане, а в УАСГ и с по-ниска оценка си вътре. А вие имате ли предварителен?
мдам, изпитът си е баш шит така че ако човек изкара 5 на него си е изрод аз на 4.50 ще си ударя г*за в тавана от кеффф за предварителния - и там кофти бе. нямат предварителен, а симулативен - оценката не се взема под внимание. и така и 6 да имаш, все тая. впрочем, имам проятел, който на симулативния изкара преди 2-3 години 5, а на истинския 3 и нещо

и аз искам да пожелая на всички успех, освен ако не кандидатстват и те архитектура
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th April 2007, 17:35
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

[quote="pyceHka"]
Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
аз на 4.50 ще си ударя г*за в тавана от кеффф
Аз ще стискам палци да изкараж толкова, но не ме забравяй искам да присъствам на ШОУТО кат си удряш гъза....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th April 2007, 17:59
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
Аз ще стискам палци да изкараж толкова, но не ме забравяй искам да присъствам на ШОУТО кат си удряш гъза....
бе само да ме приемат, цяло представление ще изнеса
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th April 2007, 19:30
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Помни какво си казала... аз Всяко Лято се вясвам в РУСЕ поне за ден два ма съм там....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th April 2007, 08:46
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
бе само да ме приемат, цяло представление ще изнеса
Пожелавам на теб и на всички, които кандидатстват, да изпитат това чувство! Страхотно е, при мен дойде като гръм от ясно небе, два дена ми трябваха да се опомня. А на тези с матурите също пожелавам успех догодина, няма да ви е лесно, кой знае какви нови промени ще измислят дотогава, България все пак. Айде, аз сега ще уча за изпита по английски!!
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: бенезнамколкомумятстотодапитамтукаамавсепак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.