IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th June 2008, 22:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: А когато той не знае КАК ?

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
В една друга тема изразих мнението, че са рядкост мъжете, които изпитват наистина удоволствие от секса...


Сигурна ли си, че точно това искаше да кажеш? Да не би да искаш да кажеш, че са рядкост мъжете, които могат да ДОСТАВЯТ удоволствие НА ЖЕНАТА?
По-скоро си мисля, че има предвид, че повечето от мъжете имате някои ъъъъ....как да кажа....задръжки по отношение на собственото си тяло и усещане... Не мога да го кажа по-директно от това Може и да не е имала това предвид, но... така я разбирам аз...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th June 2008, 22:52
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: А когато той не знае КАК ?

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
В една друга тема изразих мнението, че са рядкост мъжете, които изпитват наистина удоволствие от секса...


Сигурна ли си, че точно това искаше да кажеш? Да не би да искаш да кажеш, че са рядкост мъжете, които могат да ДОСТАВЯТ удоволствие НА ЖЕНАТА?

Ами то мъжете които могат да накарат една жена да изпита УДОВОЛСТВИЕ от секса, са точно мъжете които се наслаждават и самите те изпитват удоволстие от любовният акт +любовната игра от край до край!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th June 2008, 00:04
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

ами според мен, когато с някой не се получава...... и да положиш усиля не можеш да го научиш...... някой неща могат да се напаснат, но никога не е НЕВЕРОЯТНО!!! И въпреки, че знам, че много хора ще възразят, ще кажа, че за мен това не зависи от чувствата. Имала съм връзка с човек, който е прекрасен във всяко едно отношение и въпреки, че съм много далеч от такива действия съм се замисляла, че той би бил идеалният баща и съпруг, ама............ въпреки, че ми беше хубаво с него..... не ме пращаше на седмото небе, а смея да кажа, че доста съм се постарала (не съм от най-срамежливите и винаги си казвам какво и как искам) ама..... просто не се получаваше. И в същото време от 6 години насам..... след всяка връзка се връщам при един темерут, към когото смятам, че оттдавна съм преодоляла всякакви романтични чувства, но......... няма друг такъв секс
И май има логика в това да се пазим за човека, с когото ще имаш брак и семейство......... защото е избиран заради любовта и качествата му, а и сескът ще е добър, защото не познаваш друг и няма да те измъчва изкушението Не ми звучи много реално за нащо съвремие, но май има логика
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th June 2008, 00:14
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

и все пак всеки има некви предпочитания и то в начина по който иска да се случат
просто има тънкости които различават неговите копнежи от другите
тка че е нужно да се покаже как точно да се развият събитията
където не може с показване, става със споделяне на сексуални фантазии стига да не са в разрез с това което би снаправил партньора
Ох Защо след като съм пила се впускам в такива сложни обяснения
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th June 2008, 00:17
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

е да ама има случаи, когато и да покажеш..... и той да го направи.... пак не ти се разтреперват колената
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th June 2008, 00:18
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

да ,
така е
няма я тръпката, няма я изненадата, от която да се появи магията
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th June 2008, 01:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Трябва да има СТРАСТ и ТРЪПКА, без нея и Кама Сутра да научи наизуст, няма да ти е така както с човек който само с допира си те кара да настръхнеш и да потрепериш!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th June 2008, 08:36
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

За да разнищим проблема първо трябва да кажем най-важното в случая - всеки човек е различен и както напасваме характерите си един към друг така напасваме и телата си. Когато един мъж не знае как причината не винаги е у него. Всяка жена по различен начин "загрява". Повечето жени имат 7 ерогенни зони, и почти всички жени имат скрити ерогенни зони. Докато мъжът е просто устроен, тъй като неговата роля е да сее семето си колкото се може повече, то жената е доста сложно устроена. Всичко тръгва от мозъка й. За да изпита максимално удоволствие жената трябва да се чувства спокойна, сигурна, със мисъл единствено за собственото си удоволствие. Атмосферата, психическото състояние дори и температурата влияят. От личен опит мога да кажа че в досегашните си връзки съм подхождал различно при всяка. Най-важното е да се повтаря, потретва - да се отделя време и да се подхожда с нетърпение. Ето давам примери и варианти:
Когато жената знае как сама да си достави удоволствие, винаги съм търсел начин да ми покаже как го прави. По този начин я предразполагам сама да започне, а аз да повторя каквото трябва с езиче или да предложа вариация, която в повечето случай се харесва.
Има жени които искат да са по-разкрепостени и искат тръпка, но ги е страх от новото и от фалстарт. В такъв случай отделям доста време да мина през цялото тяло да усетя къде се натиска, къде се гали, къде се близва. Карам жената да затвори очи и да се съсредоточи върху докосването и да игнорира притеснението от някой части от тялото си които не харесва.
Има жени които изпитват много, но слаби като усещане оргазми. Тези жени не могат да разберат същността на секса и нямат желание за продължителен секс. Тук прилагам елементарен масаж, който отпуска тялото и прави всяко следващо усещане по силно. Множествения оргазъм е най-подходящ в случая, макар и траещ 30 секунди.
Има жени които се възбуждат от екстремни ситуации и груби действия. Тук любимия ми уред е пералнята, само като се качат и изтръпват...
Еднообразието рано или късно застига всяка двойка. Тогава момичета е време да се правите на учителки и да давате наставления. Много е приятно когато мъжът влезне в час и се чувства съпричастен и велик. Не се притеснявайте да напътствате ръцете му, езика. Когато той знае кое как ви се харесва със сигурност ще го прави. Пробвали са се да симулират и да преиграват няколко пъти, доста неуспешно. Не го правете -толкова изкуствено изживяване може само да загуби смисъла от секса. Един акт трае около 5-7 минути - повтаряйте! Както мъжете са егоисти, така бъдете и вие - изисквайте малко по малко да го въвеждате във вашия свят на удоволствие...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th June 2008, 09:35
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Мите, знаеш ли колко пари можеш да изкарваш като секс инструктор!!!
Напълно съм съгласна, че симулацията разваля всичко, най-малкото, защото удоволствието на мъжа и жената е право пропорционално, а и оргазъма си има физиологически симптоми, които няма как да бъдат симулирани (поне аз незнам как). Не само жената трябва да е отпусната обаче, секса се прави от двама в крайна сметка. Ако мъжът не е отпуснат и той, колкото и да се старае и да полага усилия много ясно, че ще се получи механично. Любов, отпускане и споделяне
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th June 2008, 10:23
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Но някои мъже не знаят как да подходят, в смисъл, че се насочват към тях в грешен момент или просто не достатъчно деликатно, макар че искат да се постараят.
Не ви ли се е случвало? Симулирате ли в такива случаи?
Случвало ми се е да попадам на такива мъже - много кофти тръпка... лежа си и се чудя - да му кажа ли, дали ще го обидя... да не му ли кажа... И обикновено така става, че не казвам нищо, но понеже не симулирам (не мога, не искам), така се получава, че той разбира, че нещо не е наред... и почва да ме заразпитва -"какво има?аз ли направих нещо грешно...и т.н." При което - или му казвам (ако ме кефи и съм решила все пак да му дам шанс) или не му казвам, а просто го отсвирвам.. Ако му кажа - той се спича страшно и почва някви отчаяни опити .. и така... ако многооооо ме кефи в някои от другите отношения, мъча се и аз - казвам му - сега не, сега да, ама просто не става така... и накрая го отсвирвам... кофти работа.. Незнам какво се прави, ако съм омъжена за човек, с когото не си пасваме в леглото... (може би любовник?)
Обикновено го поставям този фактор на едно от първие места и ако не е изпълнен - търся нататък..
За щастие с настоящия ми приятел, с когото смятам, че имам сериозна връзка, си пасваме много добре... (пу пу пу) и той някак си прави нещата страхотно... много му се кефя...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: когатотойнезнаеКАК
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.