IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 16th August 2010, 10:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

offf моя ми изглежда пак доста голям и широк.....незнам дали е от жегите....дано спада бързо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #142  
Стар 16th August 2010, 15:13
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Марисабела, аз вече живея с мисълта за второ рино. Знам, че 2 месеца е още рано, но все си мисля, че няма да се смали кой знае колко. Искам да е с 2-3мм по-малък в профил и по-тесен в анфас. И извивката никаква я нямааааааааааааа Още си стои онова надигнато и кораво над върха Мисля, че мястото, през което е ровичкано вътре.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 16th August 2010, 16:11
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
аз вече живея с мисълта за второ рино. Знам, че 2 месеца е още рано, но все си мисля, че няма да се смали кой знае колко. Искам да е с 2-3мм по-малък в профил и по-тесен в анфас. И извивката никаква я нямааааааааааааа Още си стои онова надигнато и кораво над върха
Ллелелел това, не бива аз да съм го писала
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 16th August 2010, 16:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

хич не ми дреме,да си стои камба мойта....повече не лягам под ножа!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #145  
Стар 24th August 2010, 11:20
mimsie mimsie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия а на нослето пак стажа правилна уфф нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 30th August 2010, 16:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimsie
аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия а на нослето пак стажа правилна уфф нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!

хмм,
ом от сега виждаш такива неща....незнам времето какво ще покаже...голата истина
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #147  
Стар 30th August 2010, 19:31
mimsie mimsie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от mimsie
аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия а на нослето пак стажа правилна уфф нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!
ом от сега виждаш такива неща....незнам времето какво ще покаже...голата истина
Здравей,ами мисля,че става дума за калциране аз разгледах други теми в сайта..Доволна съм иначе като цяло,но явно кожата ми там е по-тънка и ги прави явни тези подробности ама има и по-кофти случаи,а при мен не беше чак толкова зле..доцента ще ми каже
Отговори с цитат
  #148  
Стар 31st August 2010, 03:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ми ок,нека ти каже...ама думите надали имат значение,имаш очи все пак
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #149  
Стар 17th September 2010, 14:40
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране Здравейте

Искам да попитам кой от двата метода е по-добър отворения или затворения? И при отворения метод после остава ли белег на "разделителя" на ноздрите? Благодаря ви предварително за отговора!
Отговори с цитат
  #150  
Стар 19th September 2010, 09:44
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Зависи каква корекция ще ти правят. Отворения позволява по-прецизна работа и резултатите са по-добри. Белезите за няколко месеца избледняват и ако мажеш с Контратубекс, няма и следа от тях
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:16.