IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2441  
Стар 24th January 2013, 10:23
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Ох,Лиде и на мен едни такива мисли ми се въртят из главата,ама ми е мнооого рано.Ти сериозно ли си говорила с Пеев по въпроса.Колко би ни струвало подобно удоволствие???Мнооогоо се замислям...Хем си ги харесвам,хем са ми малки...абе,не ми стиска,ама лакомията ми е ОГРОМНА
Деска, всеки път като се видя с него, за това говорим. Той, ако си забелязала, не е фен на големите бомби /освен ако жлезата и телосложението не го позволява и не го изисква за един по-добър резултат/. Та винаги, когато се видя с него, той по-скоро ме убеждава да не си пипам гърдите, отколкото да планираме нова операция. За това и не сме стигнали до въпроса с цената. Според мен сумата ще зависи от имплантите, които сме избрали. Абе аз виждам една цена от 3000 лева в най-лошия случай, смисъл максимум.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2442  
Стар 24th January 2013, 10:43
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Това нашето си е болестно състояние. И аз преди време исках да ги сменям, но не толкова заради големината, колкото за по-голяма проекция. Радвам се, че момичетата тук ме вразумиха. В интерес на истината като свикнеш с големината, започват да ти малеят, а едвам влизам в чашка Д на сутиените. Зарекла съм се ,че с тези ще си ходя докато не ми създават грижи, то така или иначе един ден ще се смянат. Сигурна съм, че по-големи, после пак ще ви малеят . А и за да има някаква наистина видима разлика трябва поне със 150 сс да сменят. Което значи да сложа почти 600 сс, които на моите 48кг ще изглеждат меко казано неестетично.
Отговори с цитат
  #2443  
Стар 24th January 2013, 13:07
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Днес бях на консултация при Тонев. Говорихме за 345 кръгли, Мак Ган.
Това препоръчва той. Нещо такова си представях и аз.
Дотук добре, но имам лека асиметрия, която док ме предупреди, че няма да се заличи напълно при операцията, ако имплантите са еднакви.
Имало и вариант да сложи различни кубици. Каза, да го обмисля и да реша. Той предпочита да сложи еднакъв кубик, тъй като, ако в едната има 345, в другата трябвало да е повече и ще се "насили" много самата гърда....
но ако държа, ще са различни.
Някоя от вас имала ли е подобен проблем ? Какво ще ме посъветвате ?
Отговори с цитат
  #2444  
Стар 24th January 2013, 20:26
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Днес бях на консултация при Тонев. Говорихме за 345 кръгли, Мак Ган.
Това препоръчва той. Нещо такова си представях и аз.
Дотук добре, но имам лека асиметрия, която док ме предупреди, че няма да се заличи напълно при операцията, ако имплантите са еднакви.
Имало и вариант да сложи различни кубици. Каза, да го обмисля и да реша. Той предпочита да сложи еднакъв кубик, тъй като, ако в едната има 345, в другата трябвало да е повече и ще се "насили" много самата гърда....
но ако държа, ще са различни.
Някоя от вас имала ли е подобен проблем ? Какво ще ме посъветвате ?
Тук има момичета с различни по големина импланти. Нека те да споделят своя опит от първо лице.
Ако сложиш еднакви импланти, тази асиметрия ще си личи още повече. Мое мнение разбира се. Нека и други кажат, какво мислят.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2445  
Стар 24th January 2013, 21:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Каква точно асиметрия имаш? Защото няма жена с две еднакви гърди. Ако е малка не мисля, че с различни по големина импланти би се решил проблемът, освен ако говорим за импланти с физиологичен разтвор, които могат да бъдат допълвани до желания размер. Ако асиметрията е по-силно изразена може да се коригира с различни по големина импланти и това би следвало да е решение на хирурга, а не наше.

Лидето е права, че асиметрията си личи повече след мамопластика, но пак се връщаме на изходна позиция "какво разбираме под асиметрия"
Отговори с цитат
  #2446  
Стар 24th January 2013, 22:13
tanq28 tanq28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте момичета ,аз ще избягам малко от темичката която се вихри тук за да споделя и аз малко опит относно белезите след операцията, аз се оперирах на 29 ноември в Лондон моята майка е медицински работник във Варна и от опита който тя има ме посъветва да ги мажа с бадемово олио тя имаше за 1 година 4 операции на едно и също място и можете да се сетите какъв белег грозен е станал ,опита с какво ли не но нищо не заличаваше така както заличи бадемовото олио ,но доколкото знам в България не се намира лесно лично ние го търсихме но без успех и ни го пратиха от Германия,когато ме оперираха ,доктора ми препоръча веднага това олио за белезите тук се казва almond oil ако имате възможност да го редувате и със шипково масло ефекта е 100 % лично аз ползвам за момента бадемовото и наистина резултата е уаууу ще ви прикъча няколко снимки тези дни за да направите сравнение,надявам се да мога да ви помогна с това момичета ако искате дори ще ви пратя от тук цената варира между 2-8 паунда в зависимост от милилитрите.

Последно редактирано от tanq28 : 24th January 2013 на 22:21
Отговори с цитат
  #2447  
Стар 24th January 2013, 22:38
tanq28 tanq28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Лично за мен изглеждат много добре а са още на 1 месец и 25 дни
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG0259.jpg (91,7 КБ, 71 views)
Отговори с цитат
  #2448  
Стар 25th January 2013, 03:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanq28 Виж мнението
Лично за мен изглеждат много добре а са още на 1 месец и 25 дни
Майкоооооо!!!
Сега като видях твоите, установих, че аз имам проблем с моите..
Аз съм на година, и са като корабни въжета..

Много добре са твоите! Красота!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2449  
Стар 25th January 2013, 08:55
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Каква точно асиметрия имаш? Защото няма жена с две еднакви гърди. Ако е малка не мисля, че с различни по големина импланти би се решил проблемът
Като големина двете гърди са с различни. т.е едната е по-голяма от другата.
Не е нужно да се вгледаш, за да го установиш. Мен ме дразни лично.
Отговори с цитат
  #2450  
Стар 25th January 2013, 09:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Щом е толкова видимо може би хирургът ти ще прецени какво да направи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.