IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th February 2008, 23:43
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Темата е як куфарен комерс. И дали се наричат аналози или ментета, оригиналът винаги е за предпочитане. В нормална страна има и разлика в качеството, което е за сметка на цената.
Според мен всеки има право на избор, но ако държиш на себе си и околните, не прави компромиси с определени неща.
П.П. 10x, колега
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th February 2008, 23:55
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

абе друго си е HUGO BOSS за 80 лв личен опит

...подкрепям Димитрофф
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th February 2008, 23:56
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Дими наистина ни е направил комплимент . / Не е имал задни мисли , даже е бил прекалено искрен и бърз да го изрази , затова някой го е разбрал погрешно /
В Пловдив има цял магазин , официален - продава си полски парфюми - аналог на известни марки . Съвсем легално .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th February 2008, 00:10
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Не мисля, че въпросът беше легално или нелегално ...
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th February 2008, 00:13
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Имах предвид дистрибуторството на ръка , затова споменах официалния магазин .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th February 2008, 00:18
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
С пари класа не можеш да си купиш
може, може, затова има класа- лукс, първа класа, втора класа, трета класа, а някои избщо нямат класа
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th February 2008, 00:57
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Ъхъ, и аз Нелинка, така си казвам- всеки има право на вкус, дори да няма вкус
Прати ми на ЛС пас-че са снимките си, че трябва да коригирам един важен пропуск, че не съм те видяла, плс.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th February 2008, 11:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

За мен парфюмът е като част от тялото ми - не мога без аромати; просто ми е "слабост", така да се каже... Незная за вашето мнение, но мога да разпозная стойностен аромат от километри (силно казано, ама от доста далеч ) Един от големите скандали вкъщи стана, когато мъжа ми се върна и миришеше силно на евтин парфюм. Оказа се, че сред подаръците си за рождения ден преди няколко дни сестра му му подарила парфюм на Avon. Помолих го просто с такива гейски аромати да не ми се разхожда наоколо и така...Може да ме сметнат някои за прекалено придирчива, комплексирана или надута, но не понясям тези специфични аромати, които може да си вземеш от всеки супермаркет... Да не говорим, че и откъм трайност са гола вода. А нали знаете, че "ароматът трябва да остане поне два часа в стаята след излизането на дамата"... Не аз , Коко Шанел го е казала...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th February 2008, 11:23
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Няма нищо лошо в това да искаш да миришеш на хубаво Гвен.
Аз нямам никакъв афинитет към парфюмите, рядко се сещам да се напръскам, затова парфюмът ми си отлежава дълго време в чекмеджето, а аз си ходя по естествена миризма (нямам предвид пот!).

Вероятно наистина има разлика между марков и имитация, но аз не мога да яв устея освен ако не е фрапантна

Относно мнението на Коко Шанел - хич не ми допада да се къпя с парфюм и да задушавам хората около себе си, както и те мен. Предпочитам дискретна миризма на правилното място. Но тя едва ли е имала предвид това.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th February 2008, 12:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_

Относно мнението на Коко Шанел - хич не ми допада да се къпя с парфюм и да задушавам хората около себе си, както и те мен. Предпочитам дискретна миризма на правилното място. Но тя едва ли е имала предвид това.
По-добре наистина да миришеш на себе си, отколкото на евтин парфюм, определено, така че съм съгласна с теб. Само че, не месля, че тълкуваш думите й правилно; тя едва ли е имала предвид "къпане" с парфюм; по-скоро трайността на хубавия аромат... Както и да е, идеята ми беше, че не подкрепям ползването на евтини парфюмни води със съмнително качество
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аналозинамарковипарфюминажестокицени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.