IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2010, 12:57
gigaa gigaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 12
По подразбиране Как да разбера дали найстина иска да е с мен?

Заедно сме от 5 мес,но не сме правили секс.Виждаме се в месеца 4,5 пъти-той идва или аз ходя при него,аз наистина имам чуства към него,а нз тои дали има към мен.Сигурна съм че си няма др.приятелка
Тия дни пак ще идва ,не че няма къде ,а и на мен ми не е зор,ама мисля че тва не е нормално -все пак ходим от 5 мес...
Вие какво мислите??
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd May 2010, 13:13
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране Re: Как да разбера дали найстина иска да е с мен?

Цитирай:
Първоначално написано от gigaa
Заедно сме от 5 мес,но не сме правили секс.Виждаме се в месеца 4,5 пути-той идва или аз ходя при него,Тия дни пак ще идва ,не че няма къде ,а и на мен ми не е зор,ама мисля че тва не е нормално -все пак ходим от 5 мес...
Вие какво мислите??
аз доколкото разбирам той има 4-5 пути-та,значи още не ти е дошъл реда мацко,споко ще правите секс
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd May 2010, 13:17
gigaa gigaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 12
По подразбиране грешката е моя,извинявам сеееееее

4,5 пъти се виждаме в месеца
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2010, 23:46
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: Как да разбера дали найстина иска да е с мен?

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:
Първоначално написано от gigaa
Заедно сме от 5 мес,но не сме правили секс.Виждаме се в месеца 4,5 пути-той идва или аз ходя при него,Тия дни пак ще идва ,не че няма къде ,а и на мен ми не е зор,ама мисля че тва не е нормално -все пак ходим от 5 мес...
Вие какво мислите??
аз доколкото разбирам той има 4-5 пути-та,значи още не ти е дошъл реда мацко,споко ще правите секс
Абе,Спарти,тя го е корегирала,бре,на пъти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2010, 00:51
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

чудя се кво да кажа на gigaa
аз пък от време на време (от два месеца или три) два пъти до три пъти в месеца се виждаме с един Котьо, за по секс и кафе
може и без кафе, рядко без секс!!! и като се замисля в началото докато работеше бая ме тормозеше да ми пише, все да пиша в скайп все да си чатим , работи в друг град, обажда се че си е пристигнал или казва предварително, или пък не ми казва че идва и после сервира кофти новини, като Катастрофирах, или счупих си крак
преди две седмици за последно ми се обади да му отида на гости да го видя,
и понеже имам здравословни причини (болка по време на акт дори на най-нежния) не мога да правя секс и той го знаеше преди да ме покани
сега не ми пише , рядко отговаря,
ам честно все по-малко ми пука , проблема е че като спра да се терзая за него и като по поръчка ми звъни, точно когато мисля че съм го преодоляла
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2010, 06:37
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

не му вдигай бе,БарбитУ така прави още от първия път когато и намерих номера на телефона
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2010, 08:58
Аватара на pokahontass
pokahontass pokahontass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 8
По подразбиране

[quote="rokoko"]чудя се кво да кажа на gigaa
аз пък от време на време (от два месеца или три) два пъти до три пъти в месеца се виждаме с един Котьо, за по секс и кафе
може и без кафе, рядко без секс!!! и като се замисля в началото докато работеше бая ме тормозеше да ми пише, все да пиша в скайп все да си чатим , работи в друг град, обажда се че си е пристигнал или казва предварително, или пък не ми казва че идва и после сервира кофти новини, като Катастрофирах, или счупих си крак
преди две седмици за последно ми се обади да му отида на гости да го видя,
и понеже имам здравословни причини (болка по време на акт дори на най-нежния) не мога да правя секс и той го знаеше преди да ме покани
сега не ми пише , рядко отговаря,
ам честно все по-малко ми пука , проблема е че като спра да се терзая за него и като по поръчка ми звъни, точно когато мисля че съм го преодоляла



Много познато и болезнено,но...да бъдем откровени и да признаем, че всеки е попадал в неговата позиция-да загубиш интерес.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2010, 09:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
проблема е че като спра да се терзая за него и като по поръчка ми звъни, точно когато мисля че съм го преодоляла
Ха, това е точно "Гониш ли ме бягам, бягаш ли ми аз те гоня".
Причини `иляда може да има да се държи така.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th May 2010, 13:10
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Иляда и двеста,
са причините, мъ и той ги не знае ама като го призова само секс му се върти в мутринско изглеждащата главица
вече почвам да мисля че един мъж ни със секс може да се задържи ни без секс, требе си нещо нещо умерено
примерно , почти бях готова да отида в 2 през нощта у тях и да остана до сутринта, (нали бил на легло котьото му с котьо) да намина с такси, и реших че не трябва като някаква шаранка да тичам всеки път като каже че ми мисли нещо.....
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th May 2010, 13:22
Аватара на Elementa
Elementa Elementa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia, Summer - St. Vlas
Мнения: 279
Изпратете съобщение чрез MSN до Elementa
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Иляда и двеста,
са причините, мъ и той ги не знае ама като го призова само секс му се върти в мутринско изглеждащата главица
вече почвам да мисля че един мъж ни със секс може да се задържи ни без секс, требе си нещо нещо умерено
примерно , почти бях готова да отида в 2 през нощта у тях и да остана до сутринта, (нали бил на легло котьото му с котьо) да намина с такси, и реших че не трябва като някаква шаранка да тичам всеки път като каже че ми мисли нещо.....
Пак си се усетила, иначе можеше да си те врътка както си иска...
__________________
Wing Chun Fighter http://www.vtbg.org/bg/home.html
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаразберадалинайстинаискадамен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:23.