IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 13th December 2009, 01:16
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
По важно е жените да се обръщат след теб, щото те мъжете....
общо взето почти след всяка се обръщат а пък живата коса е последното нещо което забелязват.
що мислиш така, всичко се брои
__________________
nothing to die for = nothing to live for
  #82  
Стар 13th December 2009, 07:46
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

want,има няколко варианта
1.Спреят е със твърде силна фиксация.
2.Пръскала си повече от колкото трябва и от близо.
3.Най-добре става преди да си оформиш косата(с преса или сешоар) тогава да се пръсне ,но малко количество......



Пак за пореден път казвам значението на думата бетонирана,за мен:косата стои жива и пърхаща ,но оформена в дадена линия повече дни.
  #83  
Стар 13th December 2009, 17:00
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
want,има няколко варианта
1.Спреят е със твърде силна фиксация.
2.Пръскала си повече от колкото трябва и от близо.
3.Най-добре става преди да си оформиш косата(с преса или сешоар) тогава да се пръсне ,но малко количество......



Пак за пореден път казвам значението на думата бетонирана,за мен:косата стои жива и пърхаща ,но оформена в дадена линия повече дни.
Нямам никаква представа по принцип не ползвам нищо но нали така или ина4е го имам реших да видя как става ...ами не се полу4и както трябва,пък и както казах по рано вси4ко зависи от косата!Имам твърда коса която макар и права седи доста обемна.Когато ходя на фризьор обикновено не ми слагат нищо и винаги се полу4ава много добре!Това лято ходих на фризьор в Бургас само да ми я издухат и тогава ми сложиха нещо което след това така пушеше докато ми сушаха косата 4е наистина се притесних Фризьорката ми каза 4е това било нормално но на мен изобщо не ми се видя така .След това косата ми беше една лепкава а на другия ден изглеждаше пове4е от ужасно.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КосатанаНиколетаЛозанова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:59.