IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 30th May 2013, 10:28
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

На мен Авшар ми е стеснил ноздрите но по много интересен начин от вътрешната страна някакси Отдолу точно където завиват ноздрите ми бяха като цепнати известно време и аз се чудих какви са тези цепки какво е правил този човек но сега като зарастнаха са много по малки дори и кутрето не мога да вкарам е не съм напъвала но така лекичко няма да стане Дии попитай Асенов по какъв начин ще ги стесни ноздрите ако ти каже от външна страна защото на мен Енчев някакви такива глупости ми говореше не е много удачно
Отговори с цитат
  #462  
Стар 30th May 2013, 11:15
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може би не се изразих правилно, те нямат нужда от стесняване, ако ми резне върха /колумелата/ те ще се смалят.... или поне така си го представям, не са широки по принцип, просто са дълги и сочат на долу...
Отговори с цитат
  #463  
Стар 30th May 2013, 17:30
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дии аз между другото съм ти виждала стария нос не беше труден за правене понеже нямаше месест връх фин нос с гърбица до колкото си спомням разбира се може и да бъркам
Отговори с цитат
  #464  
Стар 31st May 2013, 09:47
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Аз пак изкачам с въпрос, на 40 дни съм почти, вчера си позволих да сложа слънчеви очила докато шофирам и ми се наду костта, бая се ошашках, днес вече спадна.. Въпроса ми е откога мога да нося очила без да си увредя формата на нослето?
Ди защо не му занесеш снимка на Асенов точно какво искаш, аз така направих, по време на операцията я е ползвал...

Последно редактирано от krokodil : 31st May 2013 на 09:50
Отговори с цитат
  #465  
Стар 31st May 2013, 09:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен ми казаха 2 месеца. Но и предните пъти дори след двата месеца , пак ме болеше леко , ако носих очила прекалено дълго. Но не мисля, че след 2ри месец може да стане увреждане.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 31st May 2013, 10:20
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Аз също знам за период от 2 месеца без очила- но мен ме е страх и няма да нося очила цяла година. Страх ме е,още ме боли носа,не смея да рискувам
Отговори с цитат
  #467  
Стар 31st May 2013, 12:46
n0n7m3 n0n7m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

на вас кога ви се отпушиха напълно ноздрите и си дишахте напълно спокойно, аз съм на 22ри ден и все още имам затруднения. Дишам, но в повечето случай не е достатъчно, или едната ноздра се поотпуши, другата не и обратно... дано не е някакъв проблем. Пояснявам, че ми махнаха плаките преди 4 дни. Говорим за хора, на които са им правили и функционална операция, не само външно

Последно редактирано от n0n7m3 : 31st May 2013 на 12:49
Отговори с цитат
  #468  
Стар 31st May 2013, 19:30
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране







Какво е мнението ви? Няма как да го оставя така, нали?

А последната е преди операцията..


Последно редактирано от Dii : 31st May 2013 на 19:41
Отговори с цитат
  #469  
Стар 31st May 2013, 20:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не знам как се е получило така в единият полу профил изглежда добре, а от другата страна с обратна извивка. На първата снимка има лека гърбица, но аз не знам това ще спадне ли или така си остава ? Много е важно преди операцията, много подробно да се обсъди с хирурга как точно трябва да изглежда крайният резултат, но в твоят случай и хирурга сам трябва да си признае, че не се е получило както трябва. Не съм минал през това и при всеки специалист сигурно е различно.

Сега обаче си във много възлова ситуация и трябва да разбереш, дали този специалист е уверен, че може да направи това, което желаеш като резултат. То май никой няма да си признае, така, че трябва сама да установиш, дали е уверен във възможностите си за крайният резултат. Не случайно казвам, че си във възлова ситуация, защото знаеш със всяка следваща ревизия, става все по трудно.

Според мен тази малка гърбица в профил, ако не спадне и остане така, тя е лесна за оправяне и ако успее да направи и другият полу профил, както този от предпоследната снимка, вече ще имаме добър резултат. Не изглежда въобще да е сложно за оправяне, би трябвало и д-р Асенов да се справи. Даже си мисля, че ако се гледа трудността може би във Турция ще ти вземат по малко от обичайното за ревизии, но все пак са си сериозни пари, не всеки има такива възможности. Разбира се дори и така е много по добре от преди операцията, но целта не е да по добре, а да си е както трябва.
Отговори с цитат
  #470  
Стар 31st May 2013, 21:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дии, не искам да звуча грубо, най малко искам да те обидя, но на Асенов явно ринопластиката не му е силната страна. Започнал е да прави нещо и го е оставил недовършено. Нито върха е направил добре, нито с гърбичката се е справил.
Моля те, не рискувай да се подлагаш на друга при него!
То е ясно, че вече си се навила и ще направиш още една, но не е само Асенов ринопластик, има и други.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.