IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 31st May 2013, 21:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Дии, носът ти е супер-мега лесен - тънка кожа, фина кост, почти никакъв хрющял... За жалост не си за България. В Турция би станал перфктния нос от воле! И то за първична биха ти взели към 4500 лв!!! Сега, не те навивам, но ако не се получи и втората, всяка следваща ще ти излиза още по-солено в чужбина...
Помисли си хубаво, имаш време...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #472  
Стар 31st May 2013, 23:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Линда, аз честно казано не виждам голяма разлика преди и след... Да не кажа никаква...

Може би в анфас повече се вижда разликата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 1st June 2013, 13:24
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Линда не ми се сърди но и аз не намирам разлика от преди и след операцията имам чувството че лекичко само ти е изпилил от гърбичката и нищо друго
Отговори с цитат
  #474  
Стар 1st June 2013, 13:30
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

rimi, не се сърдя мила, това си е така, разлика почти няма. Освен гърбицата върха е стеснен, но има още работа по носа ми.
Отговори с цитат
  #475  
Стар 1st June 2013, 14:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Имат много специфичен почерк всички бг хирурзи. Като че ли ги е страх да барат колумелата, и така, като се опитат да повдигнат върха, а колумелата си стои на едно място, изглежда странно.

Не ме разбирай погрешно - въпреки малката разлика, носът ти е променен към по-добро. И аз исках по-малук нос, но се убедих, че не от всяка камба става малък нос. Може да не е в него проблема.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #476  
Стар 1st June 2013, 14:46
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Линда като ти гледам снимките носа ти има шанс да стане перфектен имаш добра извивка между челото и носа, моя гръб беше много висок та за това още не могат да ми го докарат като хората просто ти трябва човек който да работи добре върхове за да се изфини нослето като цяло, но незнам в Бг има ли такъв специалист изобщо. Моя нос приличаше много на твоя във върха сега ми направиха много хубаво връхче в Турция но пък други проблеми изкочиха направо не знам вече. Но пък ти си много хубаво и чаровно момиче така че каквото и да решиш ти пожелавам късмет
Отговори с цитат
  #477  
Стар 1st June 2013, 18:49
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря ти, може и да имам шанс да стане един хубав малък нос, но не знам дали изобщо да се занимавам. Не мога да си позволя операция в чужбина за момента, а в бг най-вероятно ще стане много по-зле от колкото е в момента.
rimi надявам се, проблемите, които са изскочили при теб да не са толкова сериозни, аз си спомням добре твоята история.
Отговори с цитат
  #478  
Стар 1st June 2013, 19:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

linda от липса на мъжко внимание няма да страдаш и със това си връхче на носа, повярвай !
Ако нямаш мъж до теб си намери някой, който да ти казва по 10 пъти на ден, че за него ти си най хубава жена на света и ще забравиш и връхчета и носове Все пак доктора ти е оправил гърбицата, а с тея връхчета не знам, аз точно това ми е моя проблем, ако може да ми се прибере към лицето носа, за да ми е пропорционален с лицето, а то тва май било най трудно за правене. Дори и с по дебел връх, мога да ти кажа, че е много важно и формата на върха, дали е остър, топчест и т.н. а точно твоята форма пък ти отива на лицето ти. Повярвай не си струва да поемаш този риск, ако беше нещо, което наистина да те загрозява, да търсиш решение, но лично моето мнение е, че не си струва риска !
Отговори с цитат
  #479  
Стар 1st June 2013, 20:05
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

А ти какво искаш да си коригираш, само да ти е по-прибран към лицето ли? И мен това ме дразни, особено в полупрофил. И към кого си се насочил ? Аз лично съм виждала само 1 момиче, на което й беше прибран носа към лицето и като цяло смален, резултата беше хубав , правен от Джамбазов, но знаем за Джамбазов много случай, в които не му се получава.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 1st June 2013, 20:05
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Пуфпаф, макар че го знаеш....искам да ти напомня, че целта на нашите корекции не е да търсим мъжко внимание....

Линда спомняш ли си ника на момичето за което говориш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:21.