IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 3rd June 2013, 15:07
n0n7m3 n0n7m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

тука се е събрала светата троица, която нито е ходила някога на операция при дадения доктор, нито го познава, нито отчита 90% от успешните операции. Един съвет - като не ви издържат нервите, отидете до аптеката и си купете някое добро хомеопатично лекарство

хванали сте се за момичето с ник Dii като удавник за сламка. Самата тя нееднократно след операцията писа, че е много доволна от резултата, после пък обърна мнението и сега едва ли не е дошъл краят на света. Аз виждам снимки преди и след операцията и операцията е всичко друго, но не и неуспешна, колкото и снимки под този ъгъл да пусне, под който нослето й изглежда най-"зле". Всичките сте й явно приятелки и говорите само заради нея така, защото като гледам от 10 снимки тук само за нея сте се хванали. И стига с това "на чужд гръб...", вместо да е доволна, че изглежда по-добре, тя търси под вола теле. Е добре, аз още се възстановявам, все още не дишам нормално, отдолу ми е подуто, след време не дай си боже ще излезе, че нещо не е добре и какво? Да седна да рева сега? И стига също с "толкова лесен нос беше". Като е толкова лесно, защо и вие не станете едни хирурзи? Моят беше много труден, 5 часа операция и това, което се получава е повече от задоволително поне за мен! Кой, къде и за какво ви дава гаранция, че резултата 101% ще ви хареса? Добър, лош, това е, хванали сме се на хорото, ще го играем. Който иска да ходи, който не - не. Има хиляди други доктори сигурно. Аз досега съм видял 4 успешни на живо, включително и моята и 6-7 успешни тук. За толкова коментираната операция на Diii като пусне 10 снимки преди операцията без да избира ъгъла и 10 снимки след операцията БЕЗ ДА ИЗБИРА ъгъла тогава ще коментираме пак. Не искам в никакъв случай да излиза, че я нападам, напротив, ако не се харесва й съчувствам, но нещата със сигурност не са толкова зле колкото се опитвате да ги изкарате, а ако наистина не се харесва след няколко месеца ще има възможността да направи втора операция ПРИ ДОКТОРА, КОЙТО ВИЕ ТРИТЕ И КАЖЕТЕ! А и много ясно, че от 10 случая ще има поне 1-2 не толкова успешни ринопластики. Пак ви казвам, по-лежерно го карайте и мислете малко преди да пишете, че тук не става дума за прическа, а за моделиране на най-видимата част от тялото. Покажете ми името на този доктор, на който всичките му пациенти излизат от операционната с перфектни носове, симетрични, паснали невероятно на лицето, с прекрасно дишане? Чакам, че да ходя да се направя и аз хубав Айде със здраве, че тука вместо да си помагаме стана бит пазар

Последно редактирано от n0n7m3 : 3rd June 2013 на 15:24
Отговори с цитат
  #532  
Стар 3rd June 2013, 15:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нон, ами има такива доктори само дето не са в Бг. А аз лично ако съм решила да си направя ринопластика, ще очаквам носа ми да стане перфектен защото такива трябва задължително да са ми очакванията от една разкрасяваща операция а не малко по- добре от преди ами не е толкова лош или пък да гледам под какъв ъгъл го снимам за да не му излязат недостатъците на яве. И ако ще ми правят операция за да бъда малко по- добре от преди да ми кажат направо да си ходя. В цял свят правят брилянтни ринопластики вече само нашите доктори са си останали на ниво от преди 20 години.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 3rd June 2013, 15:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Абсолютно същото мнение споделих и аз, и ти rimi го каза чудесно, дори няма какво да добавя. Нека да водим повече конструктивен диалог, защото от тези спорове нищо няма да излезе.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 3rd June 2013, 15:47
n0n7m3 n0n7m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

почваме да идваме в правилната посока, само че тук "разкрасяването" става за 1100лв, а колко ще ни струва абсолютната красота в чужбина всяко нещо си има цена на този свят, включително и добрата ринопластика. В БГ обаче редовно гледам цени по 3-4 хиляди и не съм сигурен дали щях да изглеждам по-добре ако бях отишъл там..
Отговори с цитат
  #535  
Стар 3rd June 2013, 16:11
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ами защото ако отидеш да се оперираш направо в чужбина първо ще ти направят хубав нос и второ ще ти излезе по- евтино. А точно ние от светата троица за която говориш сме го изпитали това нещо на гърба си. Точно от безотговорно експериментиране на некадърни Бг доктори върху нашите носове сме го докарали до там от много евтините операции и безгранични обещания да ни излезе прекол солено в чужбина. А да не говорим че след всяка операция хрущяла атрофира до някаква степен, ти защо омаловажаваш това, Дии била недоволна- много важно но за теб за нея не стоят точно така нещата
Отговори с цитат
  #536  
Стар 3rd June 2013, 16:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моля ви, дайте му игнор на момчето. Наистина не знае за какво спори. Още не си е видял крайния резултат, още не може да диша като хората, но вече го защитава Асенов. Пожелавам ти да го защитаваш също толкова яростно след 6 месеца! Само това ще ти кажа!


Първична ринопластика в Турция върви 4000-5500 лв!
Дай 5х1100 тук, после 10000 евро за ревизия в чужбина и друго ще говориш!
Освен това сравни 2000 лв на нашия стандарт - със сигурност в чужбина им излиза по-евтино ринопластиката, съпоставена към стандарта им!
Направо кръв плюя от такива изказванияяя!!!!!


А що се касае за естетична интервенция - само в Бг го има "успешна е, защото е по-добре от преди" ТРЪЦКИ! Свикнали сме на уникално ниска качество и живеем нискокачествен живот! Ако на теб ти е добре така, на мен и на още много други не ни е! ТОЧКА!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 3rd June 2013, 17:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето така става, когато един човек бъде върнат в неприятни спомени от които много е страдал и разстройването е най нормалният резултат. Ако n0n разбира ситуация няма да отговаря сега, защото не знам дали го осъзнава, но по този начин бърка в една още съвсем прясна рана и аз във такава ситуация дори и да знам, че съм прави бих отстъпил просто, за да не наранявам човека отсреща !
Искам да му кажа, че тези хора с които спори, вярвай ми много сълзи са изплакали с техните ринопластики, а аз съм се нагледал на тъга и не искам повече да виждам такива хора. Сигурен съм, че n0n ще ме разбере аз знам, че той не е лош човек.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 4th June 2013, 18:36
n0n7m3 n0n7m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Добре, че беше момчето над мен, за да си изтрия вчерашният ми отговор, че щяха още да ти парят ушичките, мила. Казах ти да спреш да раздаваш точки, защото не си ти човека, който може да си позволи да ги слага, поне не пред мен Ходи си при твоите докторчета в турция и им плащай ако искаш и по 20 000. Аз в турция няма да ида ако ще да са последните останали ринопластици на земята и носа да ми е с формата на осмица. Нека българските се "учат", след време може и да пусна снимки от преди операцията и след нея, за да погледнете как са се учили по мен, дано продължават все така да се учат. По-добре да се учат и един ден децата ни ако им се наложи да не ми кажат "тате отивам в турция да ми правят операция, дай ми 5000 евро да им ги оставя в хубавата турция". Избрал съм български лекари и българска болница въпреки, че нямам особени проблеми с парите и можех да си доведа твоите корифеи на ринопластиката да ми я правят у нас в леглото И със сигурност не съжалявам за избора си. Който съжалява -> капитан андреево -> 3000 евро в джоба -> и много, много късмет в другият, защото вероятността да има още по-големи драми е твърде вероятна И пак казвам, ти си емоционално нестабилна, като ходиш до Турция се допитай и до невролог, защото ми се струва, че там са ти по-големите проблеми със здравето

Последно редактирано от n0n7m3 : 4th June 2013 на 18:38
Отговори с цитат
  #539  
Стар 4th June 2013, 18:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
Добре, че беше момчето над мен, за да си изтрия вчерашният ми отговор, че щяха още да ти парят ушичките, мила.
Повръща ми се от мъже като теб!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #540  
Стар 4th June 2013, 19:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Предлагам ви да спрете! Noname никак не е мъжко държанието ти..наистина. Чувствам се отговорна за този спор, тъй като е по повод моята ринопластика. Не знам защо се ядосваш толкова, никой не е обидил нито теб, нито д-р Асенов, ти обаче го правиш. Да се държиш по този начин с жена/и, преминали през психологически трвами каквто нанасят неуспешните ринопластики не ти прави чест! Наиситна се радвам, че резултата от твоята операция те удовлетворява, ако обърнеш внимание на постовете ми ще видиш, че никъде не съм казала и една лоша дума по адрес на доктора. Това означава, че не охарактеризирам лекарят, като некадърен, а по-скоро, че наистина в ринопластиката някои случаи са непридвидими и разбирам това. Моля ви да не спорите повече!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:54.