IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th April 2008, 09:23
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Прическата е важна

Преди много години прочетох мнение, че ако една жена има подходяща прическа тя 50 % си е решила проблема с разкрасяването.Имах приятелка, която ми говореше " смени нещо в прическата и ще видиш, че малкия ти недостатък, който ти си виждаш на носа, ще се покрие" или нещо в тоя дух.Не я послушах и се започна преди 11 г. моята одисея с 4 ринопластики.Но сега като се гледам, когато съм с подходяща форма на косата, хич и не си забелязвам носа, даже ми харесва, но не успея ли да я приведа във форма, всички черти на лицето ми, в т.ч. и носа ми се виждат кофти.Аз поне не се харесвам веднага след баня с неоформена коса.Може да има жени, на които натурална коса им отива, но аз за съжаление не съм от тези и се налага дообработка.
Тази тема може да ви се види тъпичка и не на място, но ми е интересно да разбера правите ли някаква връзка между нос и прическа.Не ви ли се струва на моменти, че го виждате/ носа/, а друг път не или поне не ви пречи.Аз си мислех, че ако носът ми хареса и след последната ринопластика, няма да се налага вече да си разбухвам косата и ще мога да си ходя просто сресана, да ама не.Пак си трябва.То иначе фризьорските салони нямаше да са пълни.
Успех в очакването, изчакването и най-вече радването на новите ви носове.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2008, 12:00
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

естествено ,че има връзка между косата и чертите на лицето. И аз не съм си позволявала много волности с косата тъкмо поради това.Например къса коса и голям нос-ужас!
Преди години четох в едно списание, че ако имаш голям нос визуално можеш да го намалиш като си изкубиш веждите така ,че да направиш разтоянието между тях по-голямо.Аз не съм го пробвала, но искам да кажа ,че и веждите имат голямо значение.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th April 2008, 19:59
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

skokondrelka наближава датата!как се чувстваш?аз от сега почнаха да ми треперят гащите! а за прическите сте прави бритон със гърбав нос ..... ужас!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th April 2008, 22:18
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране

xм има нещо вярно но си мисля че като е прическата хубава не можеш да тръгнеш по анцунг трябва и лек грим хубаво съчетани дрехи както и кожата е много важна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th April 2008, 23:38
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Мисълта ми беше, може ли с подходяща прическа да излъжем носовете, които не ни допадат/не са ни допадали/.Едва ли не да заобиколим ринопластиката. Май вече съвсем съм се успала и говоря в сферата на научната фантастика.Аз дето преди 20 тина дни приключих с поредното рино.Е, не си пуснах бритон до брадичката, че да не ме дразни носа, а си легнах пак под ножа.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2008, 02:33
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tediidet
Мисълта ми беше, може ли с подходяща прическа да излъжем носовете, които не ни допадат/не са ни допадали/.Едва ли не да заобиколим ринопластиката. Май вече съвсем съм се успала и говоря в сферата на научната фантастика.Аз дето преди 20 тина дни приключих с поредното рино.Е, не си пуснах бритон до брадичката, че да не ме дразни носа, а си легнах пак под ножа.
можеби частично прикриване на недостатъка може да се постигне ако си носиш бритона/но той трябва да достига минимум ди брадичката като дължина/ на една страна,като минава през половината на лицето ти,дори при асиметрично лице я препоръчват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2008, 09:55
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Зависи какъв е бритона. моя не е цял, а е на 1 страна и стои по добре отколкото когато нямаш и ми се виждаше само носа. Но ако е бритона е прав и дебел -ужас.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2008, 15:49
Golden An Golden An не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kkkkkkkkk
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Golden An Изпратете съобщение чрез AIM до Golden An Изпратете съобщение чрез MSN до Golden An Изпратете съобщение чрез Yahoo до Golden An
По подразбиране

Браво за темата. Да ви кажа и аз като се навих да си правя ринопластика един от доводите ми беше, че ще мога да си правя повече видове прически, например да се прибереш назад косата или като си на плаж не да се страхуваш, че като се намокриш ще приличаш на някой клюн или пък да не се стараеш постоянно да имаш обем. Но все още не съм убедена дали е така защото не са ми махнали гипса. Изобщо мислех си, че по лесно ще е да постигна по-добра визия, макар че сега като си стоя и бездействам по цял ден и се оглеждам естествено с гипса на носа, си мисля, че може би не е точно така защото формата на лицето има много голямо значение и прическата до голяма степен би трябвало да се съобрази с това. Как мислите вие с новите нослета, а???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2008, 20:01
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Аз се съгласявам с теб
След като ми оправиха носа, прическите, които не ми отиваха преди това, не започнаха да ми отиват много повече
Но то и зависи. При мен промяната е малка. При някого с буквално 'нов' нос може би е различно...
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st June 2008, 08:06
Antoanet Antoanet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: VARNA
Мнения: 25
По подразбиране

Според мен има огромно значение как ще е оформена косата, за да прикрие или подчертае черти от лицето-без значение дали става въпрос за очи, нос или брадичка.Преди ринопластиката изобщо не ми отиваше къс бретон или подстригана на черта коса, защото подчертаваше гърбицата на нослето ми.Сега се чудя дали да оставя бретона да порасне с дължината на косата или да продължавам да го подстригвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прическатаважна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.